w

Jeremiah Peterson – 39-letni koleś, który w ciagu 6 miesięcy dokonał niemożliwego

39-letni ojciec trójki dzieci kompletnie zmienił swoje życie, by stać się lepszym ojcem i mężem dla swoich najbliższych. Dzięki determinacji i ciężkiej pracy w ciągu 6 miesięcy udało mu się całkowicie przemeblować swoją sylwetkę…

#1. Jeremiah Peterson, handlarz antykami, przez całe życie zaniedbywał swoje ciało.

#2. Po jednym ze wspólnych, rodzinnych wypadów na wakacje doszedł do wniosku, że coś musi się w jego życiu zmienić.

#3. W sierpniu 2017 roku wyjechał wraz ze swoimi dziećmi, by zaczerpnąć świeżego powietrza i trochę pochodzić po górach.

#4. „Zamiast wrócić z miłymi wspomnieniami z tej wyprawy, po głowie pałętała mi się tylko jedna, strasznie drażniąca myśl”.

#5. „Zostawałem w tyle za dzieciakami. Brakowało mi tchu. Moje dzieci w wieku 6, 7 i 9 lat były w o wiele lepszej formie niż ja”.

#6. Jeremiah przeszedł na niezwykle trudną i wyczerpującą dietę ketogeniczną oraz zaczął codziennie chodzić na siłownię.

#7. Już po niecałych 6 miesiącach efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Jeremiah Peterson zrzucił aż 37 kilogramów. Wcześniej ledwo mieścił się w spodnie o rozmiarze 42, dziś nosi rozmiar 33.

#8. „Zmieniłem swoje ciało. Miałem sylwetkę typowego tatuśka, teraz mam ciało wysportowanego studenta”.

#9. „Ta przemiana sprawiła, że jestem innym człowiekiem. Czuję, że wszystko przychodzi mi łatwiej”.

#10. „Moje włosy i moja skóra wyglądają zdrowiej. Straciłem kilka podbródków, ale zyskałem sześciopak!”.

#11. „Kiedy widzisz rezultaty i twoja sylwetka zmienia się z tygodnia na tydzień, to nie potrzebujesz żadnej dalszej motywacji. To sprawia, że starasz się jeszcze bardziej i zawsze dajesz z siebie maksa”.

#12. „Moja transformacja przebiegła tak szybko, ponieważ nigdy nie odpuściłem. Ani jednego dnia, ani jednego posiłku, ani jednej serii ćwiczeń”.

#13. „Gdy rutyną stały się trzy godziny ćwiczeń fizycznych dziennie, mała wspinaczka po górach to tylko forma miłego relaksu”.

#14. „Wcześniej wracałem z pracy, siadałem w fotelu i otwierałem piwo. Dzisiaj relaksuje mnie spacer i odrobina wysiłku fizycznego”.

#15. „Zmienia się wszystko. Oprócz sfery fizycznej zmienia się także mentalność i pewność siebie. Tak samo jak przyszłość, którą rysujesz przed sobą i przed swoją rodziną”.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Jennifer Bang’s NEW Video Might Be The Hottest Thing You’ve Ever Seen

Mało znane fakty o tancerkach go-go