w

6-latka przez dobę próbowała obudzić martwego ojca. W końcu wpadła na błyskotliwy pomysł, jak wezwać pomoc


W ostatnim czasie policja z Michigan uratowała 6-letnią dziewczynkę, mieszkającą w tamtejszej miejscowości. Stało się tak dzięki temu, że opublikowała ona na Internecie zdjęcie przedstawiające jej zmarłego tatę i macochę, która była nieprzytomna. Dziecko starało się robić, co w jego mocy, aby dorośli się obudzili – jednak na próżno.

Nie wiedziało, co robić – wpadło w końcu na pomysł, aby opublikować ich zdjęcie w sieci, dodając opis z prośbą o natychmiastową pomoc. Dopiero nazajutrz zobaczyli post jej dziadkowie, którzy mieszkają dość daleko, w stanie Tenesse.

Policja szybko dostała informację o tym, co się stało

„Uważamy, że to, co zrobiła dziewczynka, było bardzo rozsądne.” – powiedział Terence Green, komendant policji w Mount Morris. Był pod wrażeniem tego, jak dziecko jest dojrzałe i bystre.

Policja dowiadując się o całej sytuacji, natychmiast zareagowała. 36-latek został zawieziony do szpitala, ale jego stan był bardzo ciężki.

Władze podejrzewają, że w ich wypadku doszło do przedawkowania narkotyków. Nie wiadomo, jakie były to narkotyki i skąd para je miała, jednak musiały być silne, bo ojciec dziewczynki zmarł. Obecnie 6-latką opiekuje się jej biologiczna mamusia.

Aż trudno w to uwierzyć, ale dziecko przebywało ze zwłokami ojca prawie całą dobę…

Ta historia wprost mrozi krew w żyłach.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Źródło: eu.usatoday.com, nytimes.com | Fotografie: pexels.com, thekashmirimages.com
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oto smutna rzeczywistość naszej planety

Oto smutna rzeczywistość naszej planety

Ludzie pisali jej, że powinna zostać zgwałcona i zabita. Na początku była przerażona