w

6 rzeczy, które uczynią cię boginią w łóżku. Faceci to uwielbiają!


Umiejętności łóżkowe posiada na pewno wiele z nas, czy wiemy jednak, co tak naprawdę kręci facetów? Seks to nie tylko dzika namiętność i pożądanie — żeby w łóżku naprawdę zaiskrzyło potrzeba także innych czynników. Jak być boginią w łóżku? Dzięki 6 rzeczom, które znajdziesz w naszym artykule, żaden facet nie będzie mógł się tobie oprzeć w łóżku.

Co sprawia, że zapamiętałyśmy seks jako naprawdę udany? Składa się na to wiele czynników. Przypomnij sobie jednak, co sprawiło, że zapamiętałaś akurat ten konkretny raz. Czy były to wyjątkowe umiejętności łóżkowe, pociągający wygląd partnera czy niecodzienne okoliczności? Albo może to wszystko naraz? W seksie trzeba połączyć ze sobą parę czynników, żeby działa się magia. Przed tobą 6 sposobów na to, by stać się boginią w łóżku!

Umiejętności łóżkowe — co musisz wiedzieć?

Przede wszystkim to, że nie istnieje jeden uniwersalny sposób na to, by mieć udany seks. Wszystko zależy od partnera, okoliczności, a nawet humoru! Nie martw się więc niepotrzebnie, że seks nie był taki, jaki sobie wymarzyłaś. Umiejętności łóżkowe trzeba najpierw wyćwiczyć!

Bądź bezpośrednia

Mów, na co masz ochotę! Wiadomo, że czasami ciężko jest nam się przełamać i znaleźć odpowiednie słowa, by opisać nasze pragnienia. Nie znaczy to jednak, że powinnyśmy z tego rezygnować, w końcu chcemy mieć udany seks!

Ciesz się z dawania przyjemności

Naucz się nie tylko brać, ale i dawać — i dotyczy to także mężczyzn. Ciesz się czasem poświęconym twojemu partnerowi i w łóżku okaż mu uwagę i czułość, a na pewno zrewanżuje ci się tym samym. Z seksu zawsze powinny czerpać przyjemność obie strony.

Nie wstydź się

Łatwo powiedzieć? Oczywiście, że nie zawsze jest to proste, często wstydzimy się swojego ciała, albo dźwięków wydawanych w czasie seksu. Umiejętności łóżkowe nie sprowadzają się jednak wyłącznie do fizyczności — pracę nad sobą możemy zacząć od głowy. Poczucie wolności, które przyjdzie z wyzbyciem się wstydu, sprawi, że wasz seks będzie niezapomniany.

Eksperymentuj

Nie musisz od razu przerabiać całej Kamasutry, ale warto wprowadzić czasem odrobinę świeżości do sypialni! Nie bój się próbować nowych pozycji albo wystroić się specjalnie do łóżka. Seks powinien być przede wszystkim dobrą zabawą!

Rozmawiaj

Niekoniecznie w czasie seksu — ale rozmawiaj o nim jak najwięcej! Nie tylko z przyjaciółkami, ale przede wszystkim z partnerem! Porozmawiajcie o tym, jak ma wyglądać wasze następne zbliżenie, otwórzcie się na temat. To sprawi, że unikniecie skrępowania i naturalnie przejdziecie ”do rzeczy”.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

umiejętności łóżkowe
Fot. Unsplash.com/rawpixel

Nie ma jednej, niezawodnej metody na sprawdzony seks.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ile zarabia Katarzyna Dowbor

Operacje plastyczne gwiazd, które…wyszły im na DOBRE! Kto zrobił to z głową?

Dlaczego koty boją się ogórków?

Dlaczego koty boją się ogórków? Kontrowersyjne filmiki podzieliły właścicieli kotów