in

Adrianna Biedrzyńska von psychofana entführt. Sie überlebte HELL


Adrianna Biedrzyńska porwana przez psychofana przeżyła prawdziwe piekło. Aktorka musiała zmagać się z chorym psychicznie wielbicielem, który ją uwięził. Cała historia mogła mieć tragiczny finał. Co takiego się wydarzyło?

Zdarza się, że uwielbienie dla gwiazd z pierwszych stron gazet przybiera chorobliwe oblicze. Doświadczyła tego jedna z polskich aktorek, która była przetrzymywana i więziona. Fascynacja do aktorki zamieniła się w chorobliwą obsesję, która mogła zakończyć się tragicznie. Adrianna Biedrzyńska porwana przez swojego psychofana przeszła trudne chwile. Poznajcie szczegóły tej historii.

Adrianna Biedrzyńska: psychofan zniszczył jej życie

Popularna aktorka ujawniła przerażającą historię dotyczącą jej przetrzymywania. Co takiego ją spotkało? Adrianna Biedrzyńska była prześladowana przez Andrzeja G., który kilka lat temu uwięził ją w domku letniskowym. Jak się okazuje, sława ma również ciemne strony.

Mężczyzna podał się za organizatora konkursu recytatorskiego i poprosił aktorkę, by zasiadła w jury. Cała sytuacja początkowo nie wzbudzała żadnych podejrzeń, ponieważ Andrzej G. zorganizował wszystko w profesjonalny sposób. Aktorka została poinformowana nawet o wysokości honorarium za udział w projekcie. Niczego nieświadoma Biedrzyńska przyjechała do Złotego Potoku, mieszczącego się pod Częstochową.

Jak podaje Super Express, mężczyzna podstępem zwabił aktorkę do domku letniskowego i więził ją tam przez kilka godzin.

Jak donosi Super Express:

– Wypuścił Biedrzyńską dopiero późnym wieczorem. Aktorka już następnego dnia rano o swych strasznych przeżyciach opowiedziała policji. Zatrzymany mężczyzna tłumaczył, że bardzo dobrze znają się z aktorką i wszystko odbyło się za jej zgodą.

Adrianna Biedrzyńska von psychofana entführt!

Mężczyzna tłumaczył, że uwięził Biedrzyńską z miłości i miał to być prezent na jego 50. urodziny. Okazuje się, że niepoczytalny Andrzej G. nie został skazany od razu po zdarzeniu i przez długi czas pozostawał na wolności. Aktorka obawiała się o własne życie i drżała z niepokoju.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

adrianna biedrzyńska porwana
instagram.com @adrianna_biedrzynska

Adrianna Biedrzyńska porwana przez psychofana przeżyła ciężkie chwile. Jak się okazuje sława ma również ciemną stronę.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Beata Tyszkiewicz mit einem Partner

Journalist Station schlagen Brustkrebs. Nicht alle sind erfolgreich

Beata Tyszkiewicz mit einem Partner

Haar ist der Traum des Stars der polnischen Frauen. Wie wäre es egal,?