in

Agnieszka Kotulanka chciała zacząć nowe życie. Dzieci wypełniają jej ostatnią wolę


Agnieszka Kotulanka, właściwie Agnieszka Sas-Uhrynowska z domu Kotuła, 20 lutego 2018 roku odeszła z tego świata.

Pomimo jej problemów z alkoholem, nie poddawała się. Walczyła z nałogiem i wychodziła na prostą. Planowała nawet wrócić do pracy, ale nie zdążyła… Dostała wylewu krwi do mózgu i zmarła.

Dzieci Kotulanki sprzedają jej mieszkanie

Kasia i Michał chcą sprzedać mieszkanie należące do ich mamy. Okazuje się, że gwiazda „Klanu” planowała już dawno sprzedać mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Wiązało się ono dla niej ze zbyt przykrymi wspomnieniami.

Agnieszka chciała zacząć nowe życie, odciąć się od tego mieszkania, otoczenia i sklepów, które kojarzyły się jej przede wszystkim z kupowaniem alkoholu – zdradza osoba z otoczenia rodziny

Aktorka nie zdążyła sprzedać mieszkania. Jednak dzieci zdecydowały się wypełnić ostatnią wolę matki i jeszcze przed pierwszą rocznicą jej śmierci, po małym remoncie, wystawiły ogłoszenie o sprzedaży mieszkania.

Pozbierali pamiątki, które zostały. Najwięcej było zdjęć, ale też dwie statuetki Telekamery „Tele Tygodnia”, przyznane Agnieszce przez widzów za rolę w „Klanie” – mówi przyjaciółka rodziny

Decyzja o sprzedaży mieszkania nie była łatwa dla dzieci aktorki, bowiem to miejsce w którym się wychowali, ale ostatecznie uznali, że mieszkanie nie zostanie w rodzinie, a oni sami będą wspominać tylko dobre chwile związane z mamą.

Jak dodaje informatorka:

Owszem, czują sentyment do tego miejsca, bo w końcu tam się wychowali, ale chcą pójść do przodu
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Er hinterließ eine 6-monatige Tochter mit einem Sitter. Gdy wróciła do domu, Er hatte die Polizei rufen

SCHWEDEN: Syrische vergewaltigt eine 15-jährige, eine 17-jährige zuvor. Urteil Schocks łagonością

SCHWEDEN: Syrische vergewaltigt eine 15-jährige, eine 17-jährige zuvor. Urteil Schocks łagonością