in

Barbara Kurdej-Szatan: the age of the actress is surprising


Barbara Kurdej-Szatan: the age of the actress is surprising! Nie zgadniecie, ile lat ma jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd! Barbara Kurdej-Szatan wygląda na kogoś, kogo regularnie pytają o dowód w sklepie. Tym bardziej poczuliśmy się zaskoczeni, kiedy odkryliśmy, ile naprawdę ma lat!

Barbara Kurdej-Szatan: the age of the actress is surprising! Co słychać u jednej z najbardziej znanych polskich blondynek? Czy wiecie, czym zajmuje się jej mąż? Chociaż nazwisko Barbary Kurdej-Szatan nie schodzi z czołówek portali plotkarskich, wiele informacji na jej temat może was zaskoczyć! Ile ma lat? Czy wiedzieliście, że ma sławnego męża? Zobaczcie sami!

Barbara Kurdej-Szatan: czy wiecie, kim jest mąż aktorki? Będziecie zaskoczeni!

Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. O tej pięknej, wysokiej – aż 1,70 centymetrów wzrostu! – blondynce zrobiło się głośno, kiedy podbiła serca Polaków w serii reklam sieci Play.

Drugi człon swojego oryginalnego nazwiska przyjęła po mężu. Rafał Szatan to były wokalista zespołu rockowego RH+ i uczestnik programu The Voice of Poland. Wspólnie z żoną pojawili się w programie X-Factor jako grupa Soul City. W 2018 roku wziął udział w show Your face sounds familiar.

Barbara i Rafał zaręczyli się po zaledwie… pięciu miesiącach znajomości! W 2011 roku wzięli ślub cywilny, a kilka miesięcy później powitali na świecie córeczkę Hanię. Rok później para przyrzekła sobie wierność w kościele.

Barbara Kurdej-Szatan: jej portfolio jest imponujące!

Chociaż już od 2005 roku Barbara Kurdej-Szatan pojawia się na ekranie, jej kariera nabrała tempa po występie w serii reklam sieci Play. Do dziś zdążyła zagrać m.in. główną rolę kobiecą w komedii romantycznej Dzień dobry, kocham cię! oraz 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Narzeczony na niby, a do kin właśnie wszedł Pech to nie grzech z jej udziałem.

miley cyrus ślub

Barbara Kurdej-Szatan wiek: spodziewaliście się, że aktorka ma tyle lat? Też chcielibyśmy tak wyglądać w jej wieku!

Barbara Kurdej-Szatan: wiek gwiazdy wprawił nas w stupor! Aktorka przyszła na świat 22 sierpnia 1985 w Opolu. To znaczy, że w mijającym roku obchodziła… 33 urodziny!

Spodziewalibyście się, że ta piękna aktorka przekroczyła już trzydziestkę? My dalibyśmy jej najwyżej dwadzieścia pięć lat!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barbara kurde age devil
fot. instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan zaręczyli się po zaledwie pięciu miesiącach znajomości. Do dziś stanowią bardzo zgrane i kochające małżeństwo.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jaki zapach odstrasza koty

Jaki zapach odstrasza koty? Niezwykle fakty o twoim pupilu

Już od 20 maja papierosy mogą być niedostępne w sklepach. Rząd przespał wdrożenie ustawy