w

Barbara Mularczyk jak wygląda dziś Mariolka ze Świata według Kiepskich?


Barbara Mularczyk zasłynęła rolą przebojowej i charyzmatycznej Mariolki w kultowym serialu emitowanym w telewizji Polsat pod tytułem Świat według Kiepskich. Czym obecnie zajmuje się gwiazda? Sprawdźcie z nami!

Barbara Mularczyk to aktorka, która przez lata wcielała się w rolę Mariolki Kiepskiej. Jak zmieniła się na przestrzeni kilku ostatnich lat? Czy nadal przypomina szaloną bohaterkę? Jeśli jesteście ciekawi, powinniście przeczytać ten artykuł!

Najsłynniejsza rodzina w Polsce

Pierwszy odcinek serialu Świat według Kiepskich został wyemitowany w 1999 roku, a Barbara zadebiutowała w nim jeszcze jako nastolatka — miała dokładnie 15 lat! Od tamtego momentu nieprzerwanie wciela się w rolę zakręconej Mariolki i bawi do łez tysiące Polaków!

Barbara Mularczyk pochodzi z aktorskiej rodziny — jej ojcem jest Jerzy Mularczyk, który związany jest głównie z teatrem, choć ma na swoim koncie również filmowe role. Kobieta ukończyła w 2005 roku policealne studium aktorskie.

W 2011 roku aktorka wyszła za mąż na Rafała Potockiego. Ich pierwsza córka, Aleksandra przyszła na świat w 2012 roku, natomiast syn Jan urodził się z 2016 roku.

Barbara Mularczyk: jak się zmieniła?

Przez ostatnich kilka lat Barbara Mularczyk-Potocka przeszła spektakularną metamorfozę! Nie przypomina już nieśmiałej nastolatki z początków swojej kariery aktorskiej. Obecnie jest matką i żoną, świadomą swoich mocnych stron, które umie wyeksponować w znakomity sposób.

ile zarabia Michał Szpak

Mularczyk-Potocka nie podbiła świata filmowego na szeroką skalę. Pojawiała się w epizodycznych rolach w takich produkcjach jak Pierwsza miłość czy Sama słodycz. Jedno jest pewne — na pewno zapamiętamy ją z roli Mariolki Kiepskiej, która przez lata wywoływała uśmiech na naszych twarzach!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara mularczyk
instagram.com @basiamularczyk

Aktorka zniewala urodą!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dziecko krzyczy z bólu, gdy mama kładzie je na przewijaku. Po chwili je podnosi, a widok zwala ją z nóg!

Dziecko krzyczy z bólu, gdy mama kładzie je na przewijaku. Po chwili je podnosi, a widok zwala ją z nóg!

deynn

Deynn. Jedna z największych gwiazd polskiego internetu