w

Beata Kozidrak była molestowana? “Znany muzyk przekroczył granice”


Beata Kozidrak była molestowana? Liderka Bajmu opowiedziała w wywiadzie o traumatycznej historii, jaka ją spotkała pomiędzy koncertami. Gwiazda przez wiele lat milczała, jednak w rozmowie z magazynem Rewia postanowiła podzielić się traumatyczną historią. Znany muzyk przekroczył dopuszczalne granice – wyznała Beata.

Molestowanie seksualne to temat, który od kilku miesięcy rozgrzewa media w Polsce i na świecie. Ostatnimi laty kobiety przestały się bać i wstydzić i zaczęły coraz to głośniej opowiadać, co je spotkało. Tyczy to się również show-biznesu, także tego w Polsce. O molestowaniu opowiedziało już wiele polskich gwiazd, między innymi Beata Kozidrak. Gwiazda w rozmowie z Rewią opowiedziała historię, którą ukrywała przez wiele lat. Beata Kozidrak była molestowana? Gwiazda w szczerych słowach opowiada o ty, co jej się przydarzyło.

Beata Kozidrak była molestowana?

Beata Kozidrak ma wizerunek silnej kobiety sukcesu. Jednak i na takie czyhają ciemne strony show-biznesu. Gwiazda w rozmowie z tygodnikiem Rewia opowiedziała o molestowaniu seksualny, jakiego doznała wiele lat temu po koncercie Bajmu w Londynie. Co więcej, do lubieżnych czynów dopuścił się znany, polski muzyk. Beata Kozidrak molestowana przez innego muzyka?

Pewien bardzo znany muzyk przekroczył wobec mnie dopuszczalne granice. Mój mąż natychmiast stanął w mojej obronie. Nie nagłaśniałam tego, choć to może błąd…-wyznała gwiazda w tygodniku Rewia.

Informator tygodnika zdradza również, że po tamtym zdarzeniu wokalistce pozostała trauma i od tamtej pory jest bardzo nieufna. Czuje się bezpiecznie jedynie przy swoim byłym mężem, toteż ciągle współpracują.

michał szpak nago

Molestowanie w polskim show-biznesie

Problem molestowania jest poruszany na forum publicznym przez polskie gwiazdy przez ostatnie kilka lat coraz częściej. Beata Kozidrak nie jest pierwszą polską artystką, która głośno opowiedziała o nadużyć ze strony mężczyzn. Edyta Górniak w jednym z wywiadów opowiedziała, że doświadczyła molestowania od ludzi, którzy nadal świetnie prosperują w show-biznesie. Anna Mucha zwierzyła się w rozmowie z Magdą Mołek, że była molestowana przez swojego nauczyciela chemii.

Ostatnie tygodnie to z pewnością niełatwy czas dla Weroniki Rosati, która publicznie przyznała się, że zaznała przemocy z domowej ze strony ojca swojego dziecka, Roberta Śmigielskiego. Sprawy obrony praw kobiet z roku na roku przybierają na sile i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beatka Kozidrak molestowana
instagram.com/beatakozidrak

Beata Kozidrak była molestowana? Gwiazda opowiedziała o traumatycznym przeżyciu z przeszłości.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

maciej dowbor

Marta Kaczyńska i Małgorzata Rozenek kiedyś się przyjaźniły

Beatka Kozidrak molestowana

kim jest piękna aktorka i partnerka Marcina Bosaka?