in

Bogusław Linda to były kochanek gwiazdy. Historia romansu


Pola Raksa: Bogusław Linda był jej życiowym partnerem. Ich relację okrzyknięto najgorętszym romansem lat osiemdziesiątych. Wie sie sich trafen? Jak wyglądała ich historia miłosna? Jeśli jesteście tego ciekawi, Sie sollten diesen Artikel lesen.

Pola Raksa: Bogusław Linda to jej były partner. Chociaż parę dzieliła spora różnica wieku, bo aktorka ma obecnie 77 lat, natomiast Linda 66, to nie miało to znaczenia dla ich płomiennego uczucia. Sprawdźcie, co ich łączyło!

Gorący romans

Bogusław Linda jako młody aktor przed trzydziestką w wyniku różnych życiowych zawirowań stracił mieszkanie i nie wiedział, gdzie ma się podziać. Pola Raksa zaproponowała mu, by zamieszkał na jakiś czas u niej, aż nie znajdzie własnych czterech ścian. W taki sposób zawiązał się ich romans, o którym krążą legendy!

Raksa i Linda tworzyli jedną z najgorętszych par show-biznesu – do niej przyklejono etykietkę symbolu seksu, jego z kolei utożsamiano z macho. Nic dziwnego, że z tej znajomości wywiązała się przygoda miłosna. Gdy się spotykali, Pola Raksa miała 40 lat, ale nadal była uznawana za jedną z najseksowniejszych kobiet, a jej role filmowe znane były tysiącom Polaków. Linda miał wówczas 29 lat, a jego kariera nabierała spektakularnego tempa.

Pola Raksa: Bogusław Linda był jej kochankiem!

Dlaczego ich miłość nie przetrwała? Na drodze do szczęścia tej pary stanęło kilka czynników: Linda miał partnerkę i dwóch synów, którzy mieszkali poza stolicą. Raksa natomiast miała wówczas czternastoletniego syna, który nie znajdował porozumienia z kochankiem matki. Jak donosi tygodnik Na żywo, pewnym czasie do ich związku wkradła się zazdrość, a Pola zarzucała młodszemu kochankowi, że traktuje jej dom jak hotel i nie stronił od kontaktów z innymi kobietami. Uczucie tych dwojga wkrótce wygasło, a ich drogi rozeszły się na zawsze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Muster von Quecksilber: Boguslaw Linda
instagram.com @karolina.szymczak

Pola Raksa była uznawana za ikonę polskiego kina.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pola Raksa: Lin geben Boguslaw

Znaki zodiaku, które będą miały wyjątkowego pecha w przyszłym tygodniu

die Gehälter der Lehrer

Wie viel verdient Catherine Dowbor? Das Ergebnis erstaunlich betäubt