in

Co kupić na 18 koledze? Ciekawe i tanie prezenty, które zrobią wrażenie


Co kupić na 18 koledze? Z takim pytaniem zetknął się każdy z nas. Wkroczenie w pełnoletność, to wyjątkowy czas, wymagający, również specjalnej oprawy. Jakie są najciekawsze i tanie prezenty, które zrobią wrażenie? Czy trzeba wydawać astronomiczne sumy na fajny prezent? Nie! My dokładnie wiem, na co warto zwrócić uwagę!

Często idąc na urodziny, nie mamy pojęcia, jaki powinniśmy kupić prezent, żeby się spodobał. No bo co kupić na 18 koledze, którego potrzeb się nie zna? W takich sytuacjach nie trudno o gafę, a my chętnie pomożemy wam w dokonaniu najlepszego wyboru, który zaoszczędzi was czas i…pieniądze!

Co kupić na 18 koledze?

Prezent na 18 nie musi cię wcale dużo kosztować. W przypadku tych droższych prezentów można podzielić się kosztami z grupą znajomych i wręczyć go wspólnie. Jeżeli jesteś w podobnym wieku, co jubilat nic w tym dziwnego, że nie dysponujesz dużą gotówką i dajesz prezent razem z kimś. Co kupić koledze na 18? Przedstawiamy wam kilka sprawdzonych, ciekawych pomysłów na prezent.

Wspólny wypad na strzelnicę

Który chłopak nie chciałby spróbować postrzelać z prawdziwej broni? Większość znudzonych grami komputerowymi nastolatków marzy o tym, aby móc sprawdzić, jak to jest naprawdę trzymać broń w ręku i jakie emocje temu towarzyszą. Nic prostszego. Zabierz kumpla na strzelnicę. Zawodowy instruktor opowie Twojemu koledze o broni oraz pokaże mu, w jaki sposób się nią posługiwać. Pod jego okiem można również oddać strzały do tarczy. Taka rozrywka to koszt wahający się pomiędzy 100 a 200 złotych za jednorazowe wejście.

Escape Room

Escape Room to też ciekawy prezent i świetna opcja na spędzenie wspólnie wolnego czasu. Do pokoju zagadek warto się jednak wybrać w większym gronie, ponieważ samemu nie będziemy się tam tak dobrze bawić. Wspólnie obmyślacie taktykę, analizujecie kolejne wskazówki i doskonale się bawicie. Wstęp do escape roomu kosztuje około 120 złotych, lecz należy pamiętać, że to cena dla całej grupy. Jak podzielisz rachunek ze znajomymi okaże się, że to tania rozrywka.

Skok na bungee

Jeżeli twój kolega nie ma lęku wysokości i lubi poczucie adrenaliny to świetnym dla niego prezentem będzie skok na bungee. Skoki zazwyczaj odbywają się z wysokości kilkudziesięciu metrów w przyjaznych lokalizacjach. Koszt skoku zaczyna się od 120 złotych, jeżeli chcesz kupić skok na bungee z zarejstrującym filmem, musisz dopłacić kolejne 50 złotych.

Przejażdżka luksusowym autem

Mało kogo stać, aby kupić sobie wymarzone sportowe auto takie jak np.: Aston Martin, Lamborghini czy Ferrari. Jest na to sposób. Taki luksusowy samochód można wypożyczyć na przejażdżkę. To dobry pomysł na prezent dla fana motoryzacji i szybkich aut. Przykładowo jazda Ferrari F430 to koszt 180 złotych.

Wspólny wyjazd

Jeżeli macie zamiar złożyć się na prezent w większym gronie, a stanowicie wszyscy zgraną paczkę, warto rozważyć wspólny wyjazd na wasz koszt. Każdy zapłaci za swoją wycieczkę, a koszty za hotel i transport jubilata podzielicie na was wszystkich. Sam prezent okaże się dosyć tani, a koledze z pewnością będzie zaskoczony takim prezentem. Nie codziennie w końcu dostaje się wyjazd w prezencie.

Dobry alkohol

Wstąpienie w dorosłość to dla wielu symboliczna okazja do napicia się po raz pierwszy legalnie alkoholu. Butelka dobrego, niedostępnego trunku to również dobry pomysł na prezent. Warto wcześniej podpytać jubilata o jego gust alkoholowy (o ile już taki ma). Butelka dobrego szampana to koszt około 120 złotych. Pamiętaj, że 18 urodziny to wyjątkowy moment, który się już nie powtórzy drugi raz.

Bon do sklepu

Jeżeli naprawdę, nie masz pojęcia co kupić na 18 koledze zafunduj mu kartę podarunkową do sklepu, który lubi. Kartę doładujesz u kasjera na wybraną przez ciebie wcześniej kwotę i kolega będzie mógł zrobić za nią zakupy. To zdecydowanie lepszy pomysł niż danie pieniędzy w kopercie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

unsplash.com/angro

Wspólny wypad na strzelnicę na urodziny? Czemu nie? Koszt takiej zabawy to około 100-200 złotych, a emocje gwarantowane.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tata Ewy Tylman zabrał głos po śmierci córki. Przez rok praktycznie nie wychodził z domu

Tata Ewy Tylman zabrał głos po śmierci córki. Przez rok praktycznie nie wychodził z domu

barbara-Kurd Satan

córka aktorki jest przepiękna. ist ein Star?