in

córka aktorki jest przepiękna. ist ein Star?


Izabella Scorupco: córka aktorki jest jej powodem do dumy! Julia zachwyca zarówno urodą, jak i inteligencją – jest przepiękna! Czy pójdzie w ślady matki i również zostanie gwiazdą? Zobaczcie jak wygląda córka Izabelli Scorupco!

Gdy myślimy o najpiękniejszych polskich aktorkach, które wzbudziły wielkie zainteresowanie widzów, jako pierwsza przychodzi na myśl Izabella Scorupco. Aktorka zasłynęła brawurową rolą Heleny w Ogniem i mieczem. Izabella Scorupco: córka aktorki jest równie piękna, co ona. Jak wygląda?

Kim jest Julia Scorupco?

Julia jest córką Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego. Chociaż tworzyli parę zaledwie przez dwa lata, to w kwestii wychowania córki są zgodni. Dziewczyna to wierna kopia mamy!

Julia Scorupco urodziła się w 1997 roku i ma 21 lat. Urodziła się i wychowała w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka wraz z mamą. Można zauważyć, że kobiety łączy niezwykła więź. Spędzają razem każdą wolną chwilę i często zamieszczają wspólne zdjęcia na swoich mediach społecznościowych.

Wielka kariera

Zawrotną karierę Izabelli Scorupco śledziła cała Polska. Jako jedyna Polka zagrała dziewczynę Jamesa Bonda, a jej urodą zachwycał się cały świat. Mogliśmy ją podziwiać w kultowym filmie Golden Eye z 1995 roku. Od tej pory była na ustach wszystkich! Nic dziwnego, że córka jest jej wierną kopią. Myślicie, że Julia wybierze podobną ścieżkę kariery, co mama?

Izabella Scorupco: córka aktorki zachwyca urodą

Córka Izabelli odziedziczyła po znanej matce urodę, figurę i klasę. Niejedna dziewczyna mogłaby jej pozazdrościć! Jak możemy wywnioskować z Instagrama Julii, jej życie jest pełne przygód. Piękna dziewczyna chętnie udostępnia zdjęcia w towarzystwie mamy. Fani nie szczędzą ciepłych słów w stosunku do zachwycających uroda kobiet. Trudno uwierzyć, że Izabella Scorupco ma 48 lat, bo wygląda jak siostra swojej córki! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

izabella scorupco: córka
instagram.com @juliascorupco

Julia jest córką Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego. Dziewczyna chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia codziennego na swoim Instagramie.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Co kupić na 18 koledze

Co kupić na 18 koledze? Ciekawe i tanie prezenty, które zrobią wrażenie

Beata Tyszkiewicz mit einem Partner

Hubert Urbański, pochodzenie gwiazdora to HIT! Nikt tego nie wiedział!