w

Czym jeździ Beata Kozidrak? W tej sferze również stawia na luksus!


Czym jeździ Beata Kozidrak? Największa polska diva nie zadowala się byle czym. W tej sferze również stawia na luksus! Zobacz, na jakie auto postawiła Beata Kozidrak.

Wokalistka Bajmu to jedna z największych polskich gwiazd. Jej zamiłowanie do szałowych kreacji i luksusowych przedmiotów przekłada się również na to, czym porusza się po ulicach! Gwiazda stawia na ekstrawagancję także w sferze motoryzacji. Czym jeździ Beata Kozidrak? Jej auto prezentuje się naprawdę imponująco.

Czym jeździ Beata Kozidrak?

Nasza największa polska diva słynie z ekstrawaganckiego gustu i miłości do luksusu. Nic dziwnego – przy jej zarobkach gwiazda może sobie pozwolić na rozmaite udogodnienia. Wystarczy wspomnieć, że przed laty była posiadaczką prywatnego samolotu! Występy Bajmu potrafią kosztować nawet 80 tysięcy złotych, nic więc dziwnego, że Beata Kozidrak jest przyzwyczajona do luksusu. Czym jeździ gwiazda i ile kosztuje jej auto?

Beata Kozidrak: samochód

Czym jeździ Beata Kozidrak? Piosenkarka, która na swojej muzycznej karierze dorobiła się milionów, lubi luksusowe auta. Według Faktu, jeszcze kilka lat temu gwiazdę można było zobaczyć w jej czarnym Audi A8. Ceny tego modelu wahają się od 200 tysięcy do 400 tysięcy złotych! Nie jest to jedyny samochód piosenkarki: gwiazda może pochwalić się jeszcze jedną, bardzo luksusową maszyną. Czym jeździ Beata Kozidrak? Najnowsze zdjęcia gwiazdy, które opublikował Fakt, jasno pokazują, że piosenkarka postawiła na BMW. Niemieckie, eleganckie auto wyjątkowo pasuje do divy!

Jakim samochodem jeździ Beata Kozidrak?

Ekskluzywny model BMW XDrive wydaje się być dla piosenkarki idealny! Nie dość, że bardzo nowoczesny i luksusowy, to jeszcze w efektownym kolorze – samochód wokalistki jest śnieżnobiałego koloru. Ceny modelu dochodzą nawet do 500 tysięcy złotych! Lśniące czystością BMW bardzo pasuje do wizerunku gwiazdy, która kocha otaczać się wyjątkowymi przedmiotami.

czym jeździ beata kozidrak
Fot.materiały prasowe bmw

Dziś najczęściej spotkać ją można w BMW!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Socha z mężem. Partner życiowy aktorki to najbardziej tajemnicza postać show-biznesu. Czym się zajmuje?
  2. Jak ubrać dziecko do lasu? Najważniejsze zasady, których trzeba przestrzegać
  3. Uczestniczka zgarnęła milion w Milionerach! Ostatnie pytanie było testem z religii
  4. Co najłatwiej przedawkować? Odpowiedź wcale nie jest taka oczywista!

źródło: fakt.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Para znalazła pudełko śniadaniowe z 1951 roku za ścianą w domu. Jego zawartość ich totalnie zszokowała!

Para znalazła pudełko śniadaniowe z 1951 roku za ścianą w domu. Jego zawartość ich totalnie zszokowała!

Za każdą akcję należy mu się strzał w pysk! Tak to jest gdy j*bnięty kumpel wymyśli „śmieszny” żart