w

“Diler gwiazd” pójdzie do więzienia. Kto zeznawał w jego sprawie?


„Diler gwiazd” pójdzie do więzienia — tak orzekł Sąd Rejonowy w Warszawie. Cezary P., który na sprzedaży narkotyków zarobił ponad milion złotych, został skazany za handel na szeroką skalę. Sprawa toczyła się od kilku lat, a na sali sądowej pojawiały się znane osobistości. Kto zeznawał w jego sprawie?

Po procesie, który trwał wiele lat, sędzina Anita Kowal z Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Północ skazała dilera gwiazd na sześć lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Orzekła również przepadek korzyści majątkowej o wartości ponad miliona polskich złotych!

„Diler gwiazd” usłyszał wyrok

Od kilku lat toczyła się sprawa przeciwko Cezaremu P., który wczoraj został skazany na sześć lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został ukarany za handel kokainą na szeroką skalę.

Według prokuratury diler gwiazd przez ponad sześć lat zajmował się handlem narkotykami, głównie kokainą. Według śledczych kokaina sprzedawana przez mężczyznę była jedną z najczystszych w Polsce. Mężczyzna został zatrzymany w kwietniu 2016 roku. Prokuratura ustaliła, że przez ponad dwa lata działalności sprzedał narkotyki ponad 250 osobom, w tym politykom, aktorom, dziennikarzom i osobom związanym z show-biznesem. Za handel narkotykami diler gwiazd miał zarobić ponad milion złotych!

Zapadł wyrok w sprawie Cezarego P.

Sprawa Cezarego P. wzbudzała ogromne zainteresowanie wśród opinii publicznej. Na sali sądowej zeznawały znane postaci ze świata show-biznesu.

– Wśród dowodów, które stanowiły podstawę przypisania odpowiedzialności karnej oskarżonym, była oczywiście treść zarejestrowanych rozmów telefonicznych — mówiła sędzia Kowal. – Ale rozmowy telefoniczne, połączone z zeznaniami szeregu świadków, pozwoliły na ustalenie rzeczywistej treści i intencji. Rozmowy były krótkie, kilku-, maksymalnie kilkunastosekundowe. W istocie dochodziło w tym czasie do zawarcia transakcji, a przedmiotem tej transakcji była kokaina — powiedziała sędzina Anita Kowal podczas rozprawy.

Chociaż rozmowy trwały zaledwie kilka sekund, a klienci nigdy wprost nie mówili czego dotyczy dana transakcja, nietrudno było się domyślić, że chodzi o handel narkotykami. Cezary P. został zatrzymany w 2016 roku w Warszawie. Od tego czasu mężczyzna przebywał w areszcie, jednak przez długi czas obawiano się, że ucieknie od odpowiedzialności karnej.

W sprawie Cezarego P. zeznawało wiele gwiazd z pierwszych stron gazet, między innymi Borys S., Piotr G., Anna G oraz Rafał M. Nadal toczy się postępowanie w sprawie osób, które miały kupować narkotyki od dilera.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magdalena Adamowicz odpowiada Krystynie Pawłowicz! Miała już DOŚĆ?
  2. York terrier, rasa, którą kochają Polacy. Mały towarzysz życia
  3. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei

źródło: tvnwarszawa.pl, tvn24.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Quebonafide: dziewczyna

dziewczyna rapera to znana piosenkarka. Pasują do siebie?

Myślisz, że masz posłusznego psa? To zobacz jak wychował swoje ten gość