w

dziewczyna rapera to znana piosenkarka. Pasują do siebie?


Quebonafide: dziewczyna rapera to znana piosenkarka! Czy to właśnie wspólna pasja połączyła parę? Z pewnością pomogła im pomóc w nawiązaniu relacji, choć wykonywane przez nich utwory stylistycznie znacząco różnią się od siebie! Jak jednak powszechnie wiadomo, przeciwieństwa się przyciągają, a nasz dzisiejszy przypadek potwierdza tę regułę! Pasują do siebie? Zobaczcie sami!

Obecnie w Polsce jest mnóstwo raperów, dlatego muszą wyróżniać się nie tylko głębokim przekazem w swoich tekstach, ale również samym sposobem bycia, czy stylem. Quebonafide może pochwalić się nieszablonowością w każdym z tych aspektów, dlatego opinia publiczna była nieco zdziwiona, gdy zaczął się umawiać z grzeczną, ułożoną piosenkarką!

Quebonafide: dziewczyna popularnego rapera jest utalentowaną piosenkarką!

Quebonafide może poszczycić się obecnie świetną passą zarówno na gruncie swojej kariery zawodowej, jak i w życiu prywatnym! Nic dziwnego — darzy większym uczuciem jedną z najpiękniejszych piosenkarek młodego pokolenia! Kim jest piękność, którą z pewnością kojarzą słuchacze radia Eska, czy RMF FM?

To Natalia Szroeder — urodzona 20 kwietnia 1995 roku w Bytowie piosenkarka, która profesjonalną karierę rozpoczęła już w 2011 roku! Wówczas została laureatką jednego z odcinków popularnego programu Szansa na Sukces, a piosenka z repertuaru Maryli Rodowicz — Cicha woda– przyniosła jej uznanie wśród krytyków!

Gdzie występowała Natalia Szreoder?

Natalia Szroeder występowała w licznych programach rozrywkowych, które przekonały nas o jej licznych talentach! Quebonafide: dziewczyna popularnego rapera w 2015 roku wzięła udział w czwartej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie wykazywała się nie tylko wspaniałym śpiewem, ale także zacięciem aktorskim! O jej występie, podczas którego wcieliła się w postać Whitney Houston pisano nawet w odległym Londynie!

Dwa lata później, w 2017 roku, hipnotyzowała publiczność świetnymi ruchami tanecznymi w Tańcu z Gwiazdami, a upór i konsekwencja w dążeniu do celu spowodowały, że zdobyła Kryształową Kulę!

Nic dziwnego, że oczarowała również swojego obecnego chłopaka! Choć Szroeder wykonuje muzykę z pogranicza elektro-pop, to świetnie dogaduje się z Quebonafide prywatnie. Życzymy im dużo szczęścia i miłości!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Natalia Szroeder bez makijażu. Piosenkarka zachwyca naturalnym pięknem
  2. Natalia Szroeder pokazała zdjęcie w bikini. Fani porównują ją do Miley Cyrus!
  3. Ile lat ma Bedoes? Wiek rapera może cię mocno zdziwić!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fot.: quebahombre/ Instagram

Quebonafide ma specyficzny styl muzyczny, choć za kulisami ceni sobie spokój i stabilizację.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

owczarek szetlandzki

Owczarek szetlandzki. Śliczny pies, który robi ogromne wrażenie

m jak miłość

“Diler gwiazd” pójdzie do więzienia. Kto zeznawał w jego sprawie?