w

Ewa Farna dodała odważny wpis! Może narazić się nim Czechom


Ewa Farna opublikowała odważny wpis na swoich mediach społecznościowych, który wywołał sporo kontrowersji zarówno wśród jej polskich, jak i czeskich fanów. Charyzmatyczna wokalistka opowiedziała otwarcie o tym, co uważa za swój największy sukces. Czy szczerym wyznaniem narazi się Czechom?

Gwiazda opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych kontrowersyjny wpis, który wywołał spore poruszenie zwłaszcza wśród czeskiej części jej wielbicieli. Ewa Farna otwarcie opowiedziała o niechęci Czechów do Polaków. Nie bała się również poruszyć kwestii związanych z jej wiarą. Co dokładnie napisała?

Co napisała Ewa Farna na swoim profilu?

Gwiazda opublikowała zdjęcie pochodzące z debiutanckiej płyty i opatrzyła je szczerym i długim wpisem w dwóch językach: po czesku i po polsku. Mimo młodego wieku Ewa Farna od wielu lat obecna jest na polskiej scenie muzycznej. Zadebiutowała jako dwunastolatka i z miejsca wzbudziła zainteresowanie opinii publicznej. Zachwyciła widzów Szansy na sukces piękną barwą głosu i już wtedy było wiadomo, że zrobi zawrotną karierę! Farna podzieliła się z wielbicielami szczerym wyznaniem za pośrednictwem Instagrama:

Jestem przeszczęśliwa, że przez wszystkie dziwne spojrzenia, przykre komentarze, artykuły za granicą moralności i ogromną presję społeczeństwa, jestem dziś też dziewczyną z tego zdjęcia. Bez operacji plastycznych, sztucznych piersi, liposukcji czy pragnienia wyglądać jak ... Pamiętam jak ta dziewczyna mówiła, że nie chce by ja zniszczył showbussines, chciała by te najważniejsze wartości się nie zmieniły i że nie będzie się siebie wstydzić – napisała Ewa na Instagramie (pisownia oryginalna)

Okazuje się, że Czesi nie zawsze byli zadowoleni z tego, że Ewa Farna zawsze głośno mówiła o swoich korzeniach. Chociaż zyskała sławę w wielu krajach, okazuje się, że Czesi nie pałają sympatią do Polaków, jednak to nie przeszkodziło Ewie w jasnym komunikowaniu, skąd pochodzi.

Ewa Farna w szczerym wyznaniu

Chociaż artystka ma zaledwie 25 lat, zdążyła odnieść niewiarygodny sukces. Na szczęście sława i prestiż nie odbiły się w negatywny sposób na jej zachowaniu i jak sama wspomniała, jest dokładnie taka, jak przed laty.

– Dziś mam 25 lat i jest dla mnie ogromnym szczęściem to, że mam Was fanów, którzy są ze mną nawet jeśli (a może właśnie dlatego) kim naprawdę jestem. Nie lalką, nie dostosowaną postacią, nie przyjęta pozą, ale autentyczną Ewa. I jak patrze sobie na to zdjęcie, to się uśmiecham i wierze, że z tą małolatą byłybyśmy dziś kumpelami – możemy przeczytać na profilu Ewy. (pisownia oryginalna)

Gwiazda podkreśliła, że jest szalenie dumna, że jej największa pasja stała się jej pracą i może zarabiać dzięki muzyce. Nie zapomniała również docenić fanów, którym podziękowała za wsparcie.

Jak sądzicie, czy swoim wpisem narazi się czeskiej publiczności?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa farna
instagram.com @ewa_farna93

Ewa Farna od wielu lat obecna jest na scenie.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Co robią pasażerowie w samolocie. Najbardziej zadziwiające zachowania

Natalia Kukulska wspomina poród i traumę. Paparazzi wtargnęli na salę

Natalia Kukulska wspomina poród i traumę. Paparazzi wtargnęli na salę