w

Ewa Szykulska kiedyś. W młodości wyglądała jak gwiazda Hollywood


Ewa Szykulska kiedyś i dziś — gwiazdy nie sposób nie darzyć sympatią. Jest piękna, energiczna, zawsze uśmiechnięta, a jej głosu nie da się pomylić z żadnym innym. W młodości uwielbiana artystka uważana była za jedną z najbardziej urodziwych polskich aktorek. Urody mogłaby jej pozazdrościć nie jedna gwiazda Hollywood.

Ewa Szykulska naprawdę zjawiskowo, a przy tym była niezwykle charakterystyczna. Nie sposób było pomylić ją z kimkolwiek innym. Do aktorki, którą dziś kojarzymy np. z ról komediowych, wzdychały miliony polskich mężczyzn. Jak wyglądała Ewa Szykulska kiedyś?

Gdzie grała Ewa Szykulska?

Szykulska zdobyła popularność i wielu fanów nie tylko za sprawą wielkiej urody, ale i wielkiego talentu aktorskiego i — nie ukrywajmy — fantastycznego głosu z charakterystyczną chrypką.

Jeszcze przed ukończeniem szkoły aktorskiej Ewa Szykulska zagrała w teledyskach Skaldów do piosenek Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał i Prześliczna wiolonczelistka. Do tego zagrała w takich filmowych hitach jak Vabank, Jan Serce czy Kariera Nikodema Dyzmy.

Ewa Szykulska kiedyś i dziś

Choć aktorka ma dziś 69 lat, nadal cieszy się dużą sympatią widzów. Słynie z dużego poczucia humoru. Zauważony i doceniony został też wielki talent komediowy aktorki. Była jedną z najbardziej charakterystycznych postaci znanych i lubianych seriali Lokatorzy i Sąsiedzi. Gwiazda odcisnęła też swoją dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.

Zobaczcie, jak wyglądała Ewa Szykulska kiedyś!

ZOBACZ ZDJĘCIA

ewa szykulska kiedyś
Fot. Instagram.com @pavipoppins

Ewa Szykulska kiedyś wyglądała jak prawdziwa gwiazda Hollywood.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bichon frise

Bichon frise, to kochane psiaki z cudownym charakterem

Gdzie mieszka Grażyna Torbicka

Wpadka w Dzień Dobry TVN. Po słowach 7-latka, prowadzący zaniemówili