w

Gwiazdy Disneya kiedyś i teraz. Jak wyglądają i co robią obecnie?


Gwiazdy Disneya kiedyś i teraz. Justin Timberlake, Britney Spears, Christina Aguilera, Miley Cyrus – to tylko część nazwisk, które doskonale kojarzymy, a które pierwsze kroki stawiały właśnie w wytwórni Disneya. Wbrew pozorom ich życie wcale nie było takie wspaniałe: przepełnione kalendarze, brak kontaktu z rówieśnikami i ciężka praca. Jak wyglądały i jak dziś wyglądają największe nazwiska, które zaczynały w legendarnej wytwórni filmowej?

Disney Channel był trampoliną do kariery dla wielu cenionych obecnie gwiazd, o czym doskonale wiedzą Justin Timberlake, Britney Spears czy Selena Gomez. Choć wiele lat temu wydawali się kwintesencją szczęśliwego i bajkowego dzieciństwa, ich życie prywatne nie zawsze było tak bezpieczne, jak napisany scenariusz filmowy.

Jak wyglądały gwiazdy Disneya kiedyś i teraz?

Disney Channel dotarł do powszechnej świadomości jako program, który jest zarówno młodzieżową, jak i dziecięcą fabryką gwiazd. Gdy już raz zgodzisz się na występ w serialu, filmie, czy programie na łamach tej stacji- możesz czuć się częścią światowego show-biznesu. Nic dziwnego, że wiele dzieci wciąż utożsamia ulubione programy z szybką drogą do kariery w przemyśle rozrywkowym. Patrzą na swoich idoli, którzy zazwyczaj zaczynali od niewielkich ról, by następnie przeistoczyć się w najważniejsze nazwiska branży.

Niektóre gwiazdy Disneya nie przypominają dziś siebie sprzed lat– najlepszym przykładem jest tutaj debiutujący w Klubie Myszki Miki Justin Timberlake. Gdy zaczął występować w dziecięcym show na początku lat 90. XX wieku, zupełnie inaczej stylizowano ubrania i fryzury. Tym sposobem możemy napotkać w Internecie jego zdjęcia, pokazującą charakterystyczne loczki w tlenionym blond wydaniu i obszerne sportowe ciuchy, w których ukazał się światu również później, gdy eksplodowała jego kariera z zespołem N’sync.

Dzisiaj Timberlake to przede wszystkim piosenkarz, ale także aktor i producent. Choć jego życie to wciąż nieustający plac zabaw, zważywszy na wszelkie jego poczynania (w tym występy z jego przyjacielem Jimmym Fallonem), to z pewnością sporo dojrzał.

Metamorfozy gwiazd Disneya

Gwiazdy Disneya kiedyś i teraz z pewnością wiedzą, o czym mówimy. Stacja starała się i wciąż stara się, aby wizerunek występujących u nich dzieci był niezwykle subtelny, a odgrywane role miały na celu ziszczenie poniekąd amerykańskiego snu. Dlatego musiały przestrzegać regulaminu, w którym możemy znaleźć takie punkty jak brak makijażu po pracy, odpowiednie zachowanie na konferencjach prasowych czy zakaz sesji zdjęciowych z odsłoniętym ciałem.

Miley Cyrus kilka lat temu jak najbardziej wpisywała się w kanon grzecznego dziecka. Być może dlatego odreagowała liczne zakazy i nakazy, których musiała przestrzegać, sesją na okładce poczytnego w Stanach Zjednoczonych Vanity Fair? Przypomnijmy, że kiedyś w długich blond włosach i cukierkowych stylizacjach, prezentowała się niczym aniołek, którym, jak już wiemy – zdecydowanie nie jest.

Zdjęcia z 2008 roku były kontrowersyjne, a same wypowiedzi obecnie 26-letniej artystki równie ciekawe. Stanęła przed obiektywem Annie Leibovitz w samym prześcieradle, odsłaniając tym samym gołe plecy i resztę ciała. Od tego czasu jej styl ewoluował – czasami w niebezpiecznych kierunkach, kiedy eksperymentowała z wizerunkiem zaraz po opuszczeniu Disney Channel. Dzisiaj, już jako żona Liama Hemswortha i ceniona gwiazda muzyki pop prezentuje się całkiem zwyczajnie.

Gwiazdy Disneya w bikini

Gwiazdy Disneya kiedyś i teraz wciąż mierzą się z popularnością i otaczającą je rzeczywistością. Selena Gomez to dziś jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie, a karierę zawodową zaczynała od występu w serialu Czarodzieje z Waverly Place. Miała opinię nie tylko grzecznej, ale także inteligentnej dziewczynki wychowanej zgodnie z chrześcijańskimi wartościami. Gdy przyjęła propozycję zagrania w filmie Harmony’ego Korine Spring Breakers, świat filmowy na chwilę wstrzymał oddech. Dlaczego? Otóż rola Seleny Gomez wymagała bardzo skąpej stylizacji– przez cały film była ubrana wyłącznie w bikini!

Czy występując w tej interesującej produkcji, chciała przełamać wizerunek grzecznej dziewczynki? Mimo tej decyzji wiara zawsze była jej kołem ratunkowym. Również teraz, kiedy opublikowała na swoim koncie Instagramowym informacje na temat przeszczepu nerki.

Problem z nałogiem

Przyjaciółką Seleny Gomez, a także jedną z największych gwiazd stacji Disney Channel była Demi Lovato. Piosenkarka zaczęła współpracę z Disney Channel w roku 2007, a patrząc na jej dzisiejszą biografię możemy stwierdzić, że od tego czasu wiele się zmieniło. Występując w produkcji Camp rock, wypracowała sobie opinię grzecznej i słodkiej nastolatki, która szuka ukojenia w muzyce i chłopaku – Nicku Jonasie.

Tymczasem w szkole była regularnie prześladowana, niestety wpadła też w uzależnienie od narkotyków. Gwiazda przez wiele lat borykała się z uzależnieniem, aż w końcu w lipcu 2018 roku, opublikowała post, który ujawnił, jak wielki był problem gwiazdy. Rozpaczliwy post informował o przedawkowaniu heroiny. Obecnie była gwiazda Disneya często publikuje zdjęcia, na których jej ciało ozdobione jest skąpymi strojami kąpielowymi i lubi pokazywać skórę!

Gwiazdy Disneya bez makijażu

O ile wcześniej gwiazdy Disneya nie mogły się malować, o tyle lata później mogły sobie zrekompensować ten brak. Jednak często możemy je zobaczyć w naturalnym wydaniu, a popularność Instagrama w Stanach sprzyja temu trendowi. Wyżej już wspomniane Selena Gomez czy Demi Lovato mają mocne rysy twarzy, które nie wymagają mocniejszego podkreślenia oka czy ust. Z kolei Miley Cyrus w ostatnich miesiącach również stawia na stonowane stylizacje i makijaże typu no make up. Mamy nadzieję, że już tak pozostanie!

Gwiazdy Disneya kiedyś i teraz to niezwykle ciekawy temat dla fanów popularnej stacji. Przez lata można było dostrzec gołym okiem widoczne zmiany w zachowaniu artystów, którzy zdecydowali się zacząć swoją karierę od występów w programach Disneya. Dzisiaj to oni w głównej mierze tworzą popkulturę w Stanach Zjednoczonych i na świecie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fot.: wikipedia.org

Czy Walt Disney byłby zadowolony z dzisiejszego kanału Disney Channel? Z pewnością zaciekawiłaby go wysoka oglądalność poszczególnych programów!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak ubrać dziecko do lasu

Jak ubrać dziecko do lasu? Najważniejsze zasady, dla wszystkich rodziców

Kasia Sokołowska: wiek

wiek gwiazdy zadziwia. Ma boskie ciało