in

Gwiazdy, who do not drink alcohol. The list is long and certainly surprise you!


Gwiazdy, who do not drink alcohol. Istnieje przekonanie, że w świecie show-biznesu alkohol leje się strumieniami. Jest jednak spora liczba osób ze świata mediów, które deklarują abstynencję. Lista nazwisk może być dla was szokująca…

Jest wiele osób które świadomie zrezygnowały z picia alkoholu. Gwiazdy, które nie piją alkoholu chwalą sobie życie w trzeźwości i zauważają wiele plusów z tym związanych. Lepsze samopoczucie, zdrowa i jędrna skóra, brak kaca i polepszenie zdrowia to tylko kilka plusów. Lista żyjących w trzeźwości jest naprawdę długa. Sprawdźcie z nami, kto na niej jest!

Gwiazdy, who do not drink alcohol

Edyta Olszówka

Edyta Olszówka przez wiele lat zmagała się z chorobą alkoholową. Kilka lat temu udzieliła wywiadu dla magazynu Elle, w którym przyznała, że przestała pić, bo alkohol odebrał jej godność do samej siebie.

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska przyznała, że w życiu prywatnym nie pije alkoholu, dlatego zagranie alkoholiczki w serialu Na Wspólnej stanowiło dla niej nie lada wyzwanie! Uważacie, że odpowiednio wcieliła się w tę trudną rolę? 🙂 Uważacie, że dobrze wykonała to zadanie aktorskie

Kim Catrall

Aktorka Seksu w wielkim mieście uważa, że po emisji serialu narzucono jej wizerunek imprezowiczki, którą w rzeczywistości… nie jest! Kim zrezygnowała z alkoholu, bo, jak sama przyznaje, ma słabą głowę, a przede wszystkim nie lubi mieć kaca.

Daniel Radcliffe

Po globalnym sukcesie Harrego Pottera Daniel, który wcielił się w role głównego bohatera, nie wytrzymał presji i popadł w alkohol. Na szczęście udało mu się wyjść z nałogu. Mamy nadzieję, że w swoim postanowieniu przetrwa jak najdłużej.

Blake Lively

Blake Lively przyznała, że zrezygnowała z alkoholu, bo potrafi bawić się świetnie bez niego. Ponadto, jest teraz mamą dwójki dzieci i nie może sobie pozwolić na imprezowe szaleństwo. Gwiazda prowadzi spokojny tryb życia, a to korzystnie wpływa na jej wygląd, bo aż promienieje! 🙂

Jim Carrey

Aktor przez wiele lat zmagał się z ciężką depresją i w związku z tym postanowił wyemilinować wszelkiego rodzaju używki ze swojego życia, w związku z tym całkowicie wykluczył alkohol, narkotyki, a także kawę! Chociaż Carrey słynie ze swoich komediowych ról, przeszedł naprawdę trudną drogę życiu — jego dziewczyna popełniła samobójstwo.

Gwiazdy które nie piją alkoholu

gwiazdy, które nie piją
instagram.com @blakelively

Blake Lively jest najbardziej znana z roli Sereny van der Woodsen, w którą wcieliła się w serialu Plotkara.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ewa Farna: weight has changed a star again. The singer looks great

Ile zarabia Maffashion? Zarobki największej blogerki w Polsce powalają!

Po co kotu wąsy

Po co kotu wąsy? Fakty na temat kocich wibrysów