w

Horoskop partnerski wiosna 2019. Czas na miłosny detoks


Horoskop partnerski: wiosna 2019 to idealny czas nie tylko na dokonanie gruntownych porządków w szafie, ale przede wszystkim – własnym sercu. Najwyższy czas na miłosny detoks! Wyjawimy, co przygotowały dla ciebie gwiazdy i jak postąpić, żeby rozpocząć lato w szczęśliwym związku!

Właśnie skończyłeś leczyć złamane serce i obawiasz się wstąpić w kolejny związek? A może wręcz przeciwnie czujesz się otwarty na nowe znajomości? Stop! Zanim podejmiesz jakąkolwiek poważną decyzję, sprawdź horoskop partnerski wiosna 2019! Inaczej możesz się nieźle sparzyć i po raz kolejny wpakować w relację, która przyniesie ci tylko przepłakane noce i zwątpienie w miłość!

Horoskop partnerski wiosna 2019: co cię czeka?

Baran

Wszystkie twoje związki mają wysoką temperaturę. Może nadszedł czas, żeby wyciszyć się i złagodnieć? Inaczej każda relacja będzie kończyła się z powodu twojego gorącego temperamentu i braku cierpliwości do drugiej osoby.

Byk

Chociaż spieszy ci się do poważnych deklaracji, lepiej na razie wstrzymaj się z podobnymi propozycjami. Pozwól sprawom toczyć się własnym tempem. Pamiętaj, że jeśli zamierzasz z kimś spędzić resztę życia, to chyba lepiej wcześniej upewnić się dziesięć razy, że wybrałeś właściwą osobę?

Bliźnięta

Twój ostatni związek zakończył się, ponieważ druga strona miała po dziurki w nosie twoich kaprysów i zmiennych nastrojów. Mamy dla ciebie dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że niedługo na twojej drodze stanie urocza Waga. Zła – jeżeli nie rozpoczniesz pracy nad swoim charakterem, szybko ucieknie w popłochu, gdy znowu pokażesz pazurki.

Rak

Przez swój strach przed wejściem w relację z drugą osobą straciłeś bezpowrotnie wiele szans. Narzekasz, że trudno znaleźć kogoś na stałe. Jednak nie dostrzegasz tego, co jest na wyciągnięcie ręki. Zwróć uwagę na pewną sympatyczną Pannę, która już od jakiegoś czasu wysyła ci wyraźne sygnały zainteresowania.

Lew

Twoje związki zwykle zaczynają się i kończą podczas imprez. Może najwyższy czas przestać szukać miłości w klubach? Zamiast tego rozejrzyj się w gronie sprawdzonych i godnych zaufania znajomych. Wiosna jest świetną okazją, by zerwać z twoim rozrywkowym trybem życia i odrobinę się ustatkować!

Panna

Stawiasz innym bardzo wysokie wymagania i nie wybaczasz najdrobniejszego potknięcia. Może nadszedł czas, by odrobinę… wyluzować? Nie musisz od razu zgadzać się na każdą randkę, którą ktoś ci zaproponuje, ale warto odrobinę przymknąć oko na drobne niedociągnięcia drugiej osoby.

Waga

Masz w głowie precyzyjną wizję, jak ma wyglądać twoja wymarzona para. Wzdychasz za tym, co niedostępne i zatracasz się w marzeniach. Jeśli chociaż na moment zejdziesz na ziemię, dostrzeżesz, że masz obok siebie pewnego przystojnego Wodnika. Może warto dać mu szansę, nawet jeśli nie spełnia wszystkich kryteriów?

Skorpion

„Zazdrość” to twoje drugie imię. Przeżywasz prawdziwy dramat, jeśli tylko twoja połówka wychodzi gdzieś bez ciebie. To bywa urocze na samym początku związku, ale później staje się nie do zniesienia. Uważaj – jeśli nie powściągniesz swoich dyktatorskich zapędów, nie masz co liczyć na zdrowy i satysfakcjonujący związek!

Strzelec

Rozpiera cię energia i nie wyobrażasz sobie spędzać wieczorów w domu. Jednak w najbliższych tygodniach postaraj się dać sobie nieco odpocząć. Wkrótce pewien Lew mocno namiesza w twoim życiu uczuciowym. Będziesz potrzebować wielu sił, by poradzić sobie z niespodziewanym wybuchem namiętności!

Koziorożec

Wszystko ma być tak, jak chcesz, a kiedy twoje otoczenie zaczyna protestować – atakujesz. Nawet odrobina refleksji i samokrytycyzmu dobrze ci zrobi! W pewnym momencie twoja druga połówka poczuje się zmęczona wiecznymi ustępstwami i przestanie ci ciągle wybaczać. Uważaj – żaden związek nie jest dany raz na zawsze!

Wodnik

Ciągle pędzisz przed siebie i masz milion pomysłów na minutę. W tym całym zamieszaniu trudno wygospodarować ci czas na miłość. Uważaj, bo koło nosa przejdzie ci ktoś godny uwagi! Pamiętaj, że nie każda relacja miłosna musi rozpoczynać się od uderzenia pioruna. Czasami uczucie rozwija się powoli.

Ryby

Albo akurat przeżywasz szczęśliwą miłość, albo właśnie kończysz dotychczasowy związek i leczysz złamane serce, albo wzdychasz za kimś niedostępnym. Ze wszystkich dwunastu znaków to tobie najbardziej przyda się miłosny detoks! Musisz nauczyć się, że bycie w związku wcale nie jest warunkiem udanego życia. Zamiast rozglądać się za drugą połówką, zacznij porządkować pozostałe sprawy.

Horoskop partnerski wiosna 2019: jeśli zastosujesz się do naszych wskazówek, na pewno jeszcze przed upływem lata ułożysz sobie życie uczuciowe. Pamiętaj, że z miłością nie ma żartów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

horoskop partnerski wiosna 2019
fot. unsplash.com Ivan Cabañas

Horoskop partnerski wiosna 2019: sprawdź, jak będzie wyglądało twoje życie miłosne w najbliższych miesiącach!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dzień świętego Patryka. Co to za święto i jak je obchodzić?

Dzień świętego Patryka. Co to za święto i jak je obchodzić?

Eleni

Kasia Lesing wróci na scenę? Gwiazda lat 90. o swojej nowej płycie