in

Hubert Urbański, the origin of this star's HIT! Nobody knew!


Hubert Urbański, pochodzenie prezentera to ogromne zaskoczenie! Jak się okazuje, jedno z jego rodziców wcale nie pochodziło z Polski! Ojciec dziennikarza, Jerzy Urbański, poznał swoją przyszłą żonę poza granicami kraju. Skąd pochodzi Huber Urbański? Tego nikt nie wiedział!

Czołowy prezenter stacji TVN rozpoczął swoją karierę jeszcze w latach 90-tych. To wtedy był związany z Radiem ZET, Radiem Kolor oraz TOK FM. Większość widzów kojarzy go jednak głównie z roli prowadzącego teleturnieju Milionerzy. Jakiego pochodzenia jest Hubert Urbański? Będziecie zaskoczeni!

Hubert Urbański, pochodzenie dziennikarza jest naprawdę niezwykłe!

Prezenter telewizyjny i radiowy swoje dzieciństwo wspomina z ogromnym sentymentem. Cała jego rodzina mieszkała na metrażu obejmującym wyłącznie 37 mkw:

– Na tej przestrzeni żyliśmy we czwórkę: mama, tata, ja i dziadek. Dziadek sam zajmował jeden pokój, bo był po zawale – podaje portal mieszkaniec.pl

Choć warunki były skromne, a jego bliscy nie należeli do zamożnych, dzięki ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom, Urbański osiągnął ogromny sukces. Do programów, w których pełnił funkcję prowadzącego, można zaliczyć: Antenę, Piramidę, Jestem jaki jestem, Taniec z Gwiazdami oraz wiele, wiele innych.

Skąd pochodzą rodzice Huberta Urbańskiego?

Rodzice prezentera poznali się w dość interesujących okolicznościach. Jerzy Urbański, odbywając w Bułgarii wycieczkę zakładową, zakochał się w pięknej mieszkańce tamtego kraju.

Ałła Lekarska, bo tak nazywała się matka dziennikarza, zdecydowała się na przeprowadzkę do Polski. Wkrótce na świat przyszedł Hubert. Drugie imię- Kirił, odziedziczył po dziadku Bułgarze.

Hubert Urbański, pochodzenie prezentera to ogromne zaskoczenie! Zobacz zdjęcia:

Hubert Urbański, pochodzenie
instagram.com @huberturbanski_official

Hubert Urbański rozpoczął swoją przygodę z mediami jeszcze w latach 90-tych.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

barbara-Kurd Satan

actress daughter is beautiful. is a star?

her husband is backed. She supported her after the death of his beloved daughter