w

Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii


Ile dzieci ma Pola Raksa? Do dziś uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek gwiazda od lat trzyma się z dala od mediów. Życie prywatne odtwórczyni roli Marusi z kultowego serialu Czterej pancerni i pies owiane jest tajemnicą. Krąży wiele niepotwierdzonych informacji, między innymi na temat dzieci aktorki. Nam udało się jednak dowiedzieć co nieco o jej życiu prywatnym!

Pola Raksa jest niezaprzeczalnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w Polsce. Mimo że z życia zawodowego wycofała się lata temu i pilnie strzeże swojej prywatności, zainteresowanie jej osobą nie spada, wręcz przeciwnie. Rzadko zdarza się jednak, żeby ktoś tak umiejętnie strzegł swoich sekretów, zwłaszcza gdy jego nazwisko zna cały kraj. Co wiemy o jej życiu prywatnym, gdzie mieszka, ile dzieci ma Pola Raksa? Zobaczcie, czego udało nam się dowiedzieć!

Ile dzieci ma Pola Raksa? Życie prywatne aktorki

Marusia z Czterech pancernych z kariery zrezygnowała w latach 80., z krótką przerwą na występ w swoim ostatnim filmie Uprowadzenie Agaty w 1993 roku. Od tego czasu nie udziela wywiadów i niewiele wiadomo o tym, czym się obecnie zajmuje. Trudno się dziwić – jej życiem osobistym żyła kiedyś cała Polska.

Pola Raksa od zawsze błyszczała olśniewającą urodą i podbijała serca mężczyzn. Zakochany był w niej między innymi Daniel Olbrychski, a o jej romansie z Bogusławem Lindą mówił cały kraj. Sama Pola Raksa wiele razy mówiła o tym, że rola Marusi zrujnowała jej życie osobiste.

Kolejni narzeczeni odchodzili w siną dal, bo nie mogli znieść tego ciągłego szarpania mnie za rękaw i pytania widzów: A co z Jankiem? – opowiadała aktorka.

Niewiele wiadomo o obecnym życiu miłosnym gwiazdy, ale mamy informacje o jej pierwszym i jedynym małżeństwie. Pola Raksa była od 1964 do 1970 żoną Andrzeja Kostenko, reżysera, scenarzysty i operatora filmowego. Związek nie przetrwał jednak, a powodem jego rozpadu, jak podaje Retro, była zdrada Andrzeja. Reżyser miał zdradzić żonę podczas pobytu w alpejskim kurorcie. Małżeństwo rozpadło się, para jednak doczekała się potomstwa. Ile dzieci ma Pola Raksa?

Aktorka ma tylko jednego syna, Marcina. Podobnie jak matka, Marcin Kostenko nie pojawia się w mediach i niewiele o nim wiadomo, poza tym, że urodził się w 1967 roku i ma za sobą jedną rolę w miniserialu Przyjaciele. Według informacji podanych przez portal film.wp.pl podczas romansu matki z Lindą, 14-letni wówczas Marcin miał bardzo napiętą relację z aktorem, do tego stopnia, że Linda próbował namówić Raksę do oddania syna do klasztoru! Jak myślicie, czym teraz zajmuje się syn Poli Raksy?

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MŁODOŚCI AKTORKI:

ile lat ma pola raksa
instagram.com/kultowyprl

Pola Raksa zasłynęła jako Marusia z Czterech Pancernych.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

najmodniejsze kolory 2019

Najmodniejsze kolory 2019. Zobacz, co warto nosić w tym roku

Dlaczego warto mieć psa

Dlaczego warto mieć psa? 10 niepodważalnych powodów