in

How old is Dorothy Szelągowska? You would not guessed


Dorota Szelągowska: wiek gwiazdy nas zaskoczył. Prezenterka jest pełna młodzieńczej energii i pasji. Nic dziwnego, że jej metryka zupełnie nie zgadza się z tym, jak postrzegają ją widzowie. Poznaj wiek Doroty Szelągowskiej. My dawaliśmy dziennikarce dziesięć lat mniej!

Liczba w metryce zupełnie nie wpływa na styl życia prezenterki. Każdy aspekt codzienności Szelągowskiej wzbudza wielkie zainteresowanie wśród fanów jej programów. Chociaż wiemy wiele o życiu prywatnym gwiazdy, a niedawno gratulowaliśmy narodzin córeczki Wandy, to jednak niewiele osób pamięta, ile właściwie ma lat. Nic dziwnego – należy do grona nielicznych osób, które wyglądają na znacznie młodsze niż w rzeczywistości. My znamy odpowiedź!

Dorota Szelągowska: wiek gwiazdy to niemałe zaskoczenie. Dawaliśmy jej minimum dziesięć lat mniej, a wy?

Dorota Szelągowska przyszła na świat 26 września 1980 roku, więc w ubiegłym roku obchodziła trzydzieste ósme urodziny. Zaskoczeni? Sądziliśmy, że prowadząca hitów Dorota was urządzi i Dorota inspiruje dopiero zbliża się do trzydziestki.

Najpiękniejszym prezentem, jaki Dorota Szelągowska otrzymała od losu w zeszłym roku, były narodziny jej córeczki. Mała Wanda, owoc miłości Doroty i pochodzącego z gór Michała, przyszła na świat w styczniu. Tym samym dziennikarka udowodniła, że nie tylko dwudziestolatki mogą rodzić dzieci i dojrzałe kobiety są równie dobrymi matkami, co ich młodsze koleżanki.

Ostatnie lata były dla Doroty Szelągowskiej czasem zmian. Co się działo w jej życiu

Dziewczynka nie jest jedyną pociechą Szelągowskiej: w 2001 roku ze związku z wokalistą Pawłem Hartliebem przyszedł na świat jej syn Antoni. Przez dwa lata dziennikarka była żoną kompozytora Adama Sztaby, ale w 2015 roku para rozwiodła się.

Dorota Szelągowska może pochwalić się, że w wieku 38 lat ma na koncie naprawdę spektakularną karierę. Nic dziwnego: zaczęła na to pracować jako nastolatka. Miała zaledwie osiemnaście lat, kiedy została zatrudniona przez Telewizję Polską do prowadzenia popularnego programu Rower Błażeja. Później była prezenterką w śniadaniówkach Kawa czy herbata i Pytanie na śniadanie.

Szelągowska długo szukała dziedziny, która byłaby jej prawdziwą pasją. Ostatecznie stanęło na urządzaniu wnętrz: dziś gwiazda ma na koncie aż pięć autorskich programów! Jej Instagram jest pełen zdjęć z bliskimi, pomysłów na spędzanie wolnego czasu i porad dla fanów.

Swoim postępowaniem Dorota Szelągowska udowodniła, że wiek to tylko cyfra, a każdy czas jest dobry, by zmienić coś na lepsze w swoim życiu. Gratulujemy!

Zobaczcie zdjęcia Doroty Szelągowskiej. Też dajcie jej najwyżej trzydziestkę?

dorota szelągowska wiek
fot. instagram.com @dotindotin

Dorota Szelągowska jest córką znanej pisarki Katarzyny Grocholi. Są do siebie podobne?
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Humanity has reached the point, in which each successive generation has ever lower IQ.

Humanity has reached the point, in which each successive generation has ever lower IQ.

How to dress up in winter? Cheap winter clothes available for everyone