in

How Dorothy weighs Gardias? High star is teeny


How Dorothy weighs Gardias? Piękna pogodynka ma idealne wymiary. Nic dziwnego, że w przeszłości robiła karierę w modelingu i zdobywała kolejne tytuły miss. Dorota Garadias wymiary ma idealne!

Chociaż ma figurę jak supermodelka, niedawno przyznała, że ostatnio zrzuciła jeszcze kilka kilogramów. How Dorothy weighs Gardias? Straciła na wadze w nietypowy sposób, który serdecznie poleca innym paniom… Co to takiego? Fani nie byli zachwyceni… Czyżby pogodynka przesadziła z odchudzaniem?

How Dorothy weighs Gardias?

Jak informuje portal rmfmaxxx.pl, do niedawna Dorota Gardias ważyła 65 kilogramów. Jednak pewien zabieg kosmetyczny, pozwolił jej schudnąć do wagi 61 kg – endermologia. Gwiazda przyznała, że cały proces przebiegał bardzo przyjemnie.

Co to jest endermologia? Zgodnie z informacjami znalezionymi na portalu poradnikzdrowie.pl:

– Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. […] Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych.

Fani Doroty Gardias podzielili się na dwa obozy. Część zasypała dziennikarkę komplementami, inni uważali, że w pogoni za szczupłą sylwetką nieco przesadziła. Czy mają powody do obaw o zdrowie swojej idolki? Wzrost Gardias wynosi 1,74 m, więc waga w okolicach 60 kg wydaje się odpowiednia, a wręcz idealna 🙂

Co robi Dorota Gardias?

Obecnie Dorota Gardias cały wysiłek skupia na wychowywaniu kilkuletniej córki Hanny oraz pracy. Od kilkunastu lat prezentuje pogodę w TVN Meteo, TVN i TVN24, a w 2017 roku wzięła udział w programie Azja Express.

Ojcem dziewczynki jest producent filmowy Piotr Bukowiecki. Gardias i Bukowiecki rozstali się, jednak pozostają w dobrych stosunkach, a dobro córeczki to dla nich kwestia priorytetowa.

W ostatnich czasach było głośno o Dorocie Gardias ze względu na pewno smutne wydarzenie. Zaledwie kilka dni przed Wigilią mieszkanie dziennikarki zostało okradzione. To druga taka sytuacja w życiu pogodynki: wcześniej mieszkała w willi na Wilanowie, jednak opuściła ją po tym, jak złodzieje ogołocili wnętrze, zabierając za sobą między innymi cenną biżuterię.

Kilka dni temu Gardias ogłosiła na swoim Instagramie, że bierze udział w walce o tegoroczną Telekamerę. To nagroda przyznawana przez magazyn TeleTydzień, przyznawana za osiągnięcia telewizyjne. Życzymy pogodynce powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile waży dorota gardias
fot. instagram.com @dorotagardias

How Dorothy weighs Gardias? Pogodynka ma figurę modelki!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

They can live up to 120 lat, born at the age of 65 and do not know what cancers

They can live up to 120 lat, born at the age of 65 and do not know what cancers

Tata Eve Tilman spoke after daughter's death. For a year practically did not go out of the house

Tata Eve Tilman spoke after daughter's death. For a year practically did not go out of the house