w

Ile zarabia Cleo? Zarobki artystki są niewiarygodne, to gigantyczne kwoty


Ile zarabia Cleo? Joanna Klepko jest jedną z najbardziej rozchwytywanych piosenkarek na rynku. Od czasu debiutu u boku Donatana świetnie sobie radzi, a jej kalendarz pęka w szwach. Gwiazda idealnie wykorzystała swoje 5 minut i na dobre zagościła w polskim show-biznesie, co przekłada się na zasobność jej portfela. Ile zarabia piosenkarka? Zarobki artystki są niewiarygodne, to naprawdę gigantyczne kwoty.

Cleo zadebiutowała przed szerszą publicznością w 2013 roku wykonując u boku Donatana przebój My Słowianie, który rok później reprezentował nasz kraj na konkursie Eurowizji. Cleo po kilku latach współpracy z Donatanem postawiła na solową karierę, co wychodzi jej do tej pory znakomicie. Artystka nie narzeka na brak pracy. Ile zarabia Cleo? Zarobki piosenkarki są olbrzymie.

Ile zarabia Cleo?

Cleo nie może narzekać na brak propozycji koncertowych, niemalże każdy jej weekend jest wypełniony koncertami. W czasie letnim gra głównie koncerty plenerowe i występuje podczas festiwali muzycznych, a jesienną porą zapełnia kluby. Ile zarabia Cleo? Zarobki gwiazdy to marzenie innych artystów.

Jak donosi portal jastrzabpost.pl w samym 2017 roku wokalistka zagrała ponad 200 koncertów, gdzie za jeden jest w stanie zainkasować dla siebie 20 tysięcy złotych. Łatwo można policzyć, że w 2017 roku na samych koncertach Cleo zarobiła 4 miliony złotych. Tak ogromna ilość koncertów nie najlepiej odbija się na zdrowiu piosenkarki. W październiku 2017 roku na swoim Facebooku Cleo poinformowała fanów o tym, że jest wyczerpana ciągłymi występami i jej organizm musi odpocząć.

– Musiałam zrobić STOP. Nie podaję Wam nowej rozpiski koncertowej, ponieważ z powodu skrajnego wyczerpania październik muszę przeznaczyć na regeneracje. Od stycznia zagrałam 200 koncertów i niestety organizm się wyeksploatował. Wychodząc z założenia, że zdrowie jest najważniejsze, wyciszam się i nie biegnę nigdzie. Teraz odpoczywam, „jem” sobie pyszną kroplóweczkę zbieram siły, pomysły i dobrą energię. – napisała wokalistka na swoim facebookowym profilu.

Ile zarabia Cleo w Sylwestra?

Oprócz regularnych koncertów piosenkarka często występuje na telewizyjnych festiwalach i imprezach sylwestrowych, gdzie stawki za występ są jeszcze większe niż za zwykły koncert. Ile zarabia Cleo w ostatni dzień roku? Jak informuje portal se.pl za koncert sylwestrowy Cleo może liczyć na potrójną stawkę, czyli 60 tysięcy złotych za występ. Do tego dochodzą zamknięte imprezy firmowe, na których stawki są jeszcze większe. Co więcej, Cleo jest jedną z jurorek najnowszej edycji The Voice Kids, gdzie według Super Expressu za jeden odcinek może liczyć na kilkanaście tysięcy złotych. Zarobki wokalistki robią wrażenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ile zarabia Cleo
instagram.com @cleo_don

Cleo od czasu debiutu w 2013 roku jest najbardziej rozchwytywaną piosenkarką.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Marta Manowska ma partnera

Anna Szczepaniak mogła zostać gwiazdą. Wyskoczyła z okna

Para znalazła pudełko śniadaniowe z 1951 roku za ścianą w domu. Jego zawartość ich totalnie zszokowała!

Para znalazła pudełko śniadaniowe z 1951 roku za ścianą w domu. Jego zawartość ich totalnie zszokowała!