w

Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie


Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Legendarna gwiazda telewizji, jak przyznała, była niedoceniana jako prezenterka w TVP. Czy teraz w konkurencyjnej stacji zarabia więcej?

Katarzyna Dowbor ostatnio poważnie zachorowała. Wyznała, że ma problemy z tarczycą i musi codziennie przyjmować aż trzy rodzaje leków. Niedawno przeszła operację, które przebiegła prawidłowo. Katarzyna Dowbor cierpi na Gravesa-Basedowa, schorzenie autoimmunologiczne. Jej choroba jest nieuleczalna, ale jak podają źródła, po latach nauczyła się z nią żyć. Pani Kasia prowadzi zdrowy tryb życia i jest zwolenniczką naturalnych metod leczenia. Jednak prowadzenie programu Nasz nowy dom powoduje u niej przemęczenie i bezsenność, więc, zamiast sięgać po środki nasenne, zaczęła pisać bajki dla dzieci.

Jesteście ciekawi, co jeszcze robi legendarna polska gwiazda? Ile zarabia? Zapraszamy do artykułu!

Ile zarabia Katarzyna Dowbor?

Prowadząca niegdyś Pytanie na śniadanie, Ogrodową Dowborową i Szczęśliwą 13-stkę została zwolniona dwa miesiące przed swoim 30 jubileuszem pracy. Według jednego z tabloidów, prezenterka przez ostatnie dwa lata pracy w TVP zarabiała jedynie 850 zł. Aby poprawić swój budżet, była prezenterka dodatkowo prowadziła wówczas eventy i imprezy. We wrześniu 2013 r. związała się z Polsatem, gdzie prowadzi program Nasz nowy dom. Popularna gwiazda wraz z ekipą remontową pomaga ubogim rodzinom w odbudowie ich domu. Na co dzień spotyka się z ludzkim dramatem i cierpieniem.

Czy Katarzyna Dowbor zostanie pisarką?

Pani Kasia jest szczęśliwą babcią Janinki i Helenki, którym chętnie opowiada bajki. Sama wymyśla ciekawe historyjki, a przy tym jest empatyczna i niezwykle zabawna. Według źródeł bliski jej znajomy poradził jej, by zaczęła je publikować. I tak wraz ze znanym twórcą bajek, Marcinem Koziołem, w tym roku wydawała trzy tomy “Stajnia pod tęczą”. Autorzy zgodnie twierdzą:

– To fantastyczne książki, jedyne w swoim rodzaju. Opowiadają o miłości i tolerancji, a także o tym, jak konie porozumiewają się między sobą, a także z ludźmi. To cudowne pozycje nie tylko dla dzieci, lecz także dla dorosłych.

Znaki Zodiaku

Katarzyna Dowbor kończy karierę?

Katarzyna Dowbor jest niewątpliwie jedną z największych legend polskiej telewizji. Choć przyznaje, że kocha swój zawód, a prowadzenie programu hitowego programu telewizji Polsat “Nasz nowy dom” to zachęcona dopingiem najbliższych coraz częściej rozważa zawód pisarki na pełen etat. Katarzynę Dowbor wspiera jej syn, Maciej Dowbor oraz synowa Joanna Koroniewska, którzy niedawno zostali ambasadorami kampanii czytanie dzieciom.

Możemy się domyślić ile zarabia Katarzyna Dowbor, ponieważ jest aktywna zawodowo i nie brakuje jej pomysłów na siebie. Od stycznia prowadzi także swoje konto na instragramie i codziennie przybywa jej coraz więcej obserwujących.

Pani Kasi życzymy dużo zdrowia i wielu sukcesów zawodowych!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor w styczniu założyła profil na instagramie. Jej profil śledzi już blisko 15 tys. obserwatorów.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pola Raksa: Bogusław Lin da

Bogusław Linda to były kochanek gwiazdy. Historia romansu

Pola Raksa: Bogusław Lin da

partner to jej najpilniej strzeżony sekret. Kim jest?