in

Ile zarabia Maffashion? Zarobki największej blogerki w Polsce powalają!


Ile zarabia Maffashion? Julia Kuczyńska jest jedną z najbardziej znanych i rozchwytywanych polskich blogerek. Influencerka ma na swoim koncie liczne sukcesy i nie zwalnia tempa. Zobacz, jakimi zarobkami może pochwalić się Maffashion, która na instagramie ma ponad MILION obserwujących!

Maffashion jest na językach wszystkich nie od wczoraj. Celebrytka od dawna pracowała na swój sukces i na blogerskim rynku działa już od 9 lat. Gdy zaczynała, na pewno nie spodziewała się, że kilka lat później jej instagram będzie obserwowało ponad milion osób! Gwiazda na kontraktach reklamowych i publicznych wystąpieniach zarabia naprawdę niemałe pieniądze. Zobacz, ile zarabia Maffashion na swoim instagramie i nie tylko!

Ile zarabia Maffashion? Instagram

O tym, że na instagramie można nieźle zarobić wiedzą już chyba wszyscy. Gwiazdy i blogerzy codziennie reklamują rozmaite produkty na swoich kontach w mediach społecznościowych i wcale się z tym nie kryją – w końcu na tym polega ich praca. Jak myślicie, ile zarabia Maffashion na swoich postach? Kuczyńska nie ogranicza się tylko do publikacji zdjęć, ma na swoim koncie również współpracę z wieloma światowymi markami. W czerwcu 2018 została dyrektor kreatywną kampanii reklamowej Reserved, gdzie wcieliła się także w rolę modelki i stylistki. Influencerka współpracuje także między innymi z Adidasem, Coca Colą i wieloma innymi światowymi koncernami. Oprócz tego regularnie pojawia się na okładkach magazynów i czerwonych dywanach.

Kuczyńska bez wątpienia jest jedną z najbardziej wpływowych polskich modelek z instagrama. 31-letnia gwiazda nie ogranicza się jednak tylko do granic kraju. W 2017 roku została uznana przez magazyn WWD za jedną z najbardziej wpływowych blogerek na całym świecie!

Celebrytka budzi zainteresowanie nie tylko swoim życiem zawodowym. Jej głośny związek z youtuberem Czarkiem Jóźwikiem budzi wiele emocji wśród fanów, niedawno wszyscy spekulowali o rzekomym rozstaniu pary. Pod koniec sierpnia 2018 Kuczyńska wzbudziła też lawinę komentarzy po operacji nosa, która kompletnie zmieniła jej wygląd. Internautów interesuje wszystko: jej wiek, wzrost, miejsce urodzenia i życie prywatne. Trzeba przyznać, że gwiazda naprawdę potrafi przyciągnąć zainteresowanie mediów.

Ile zarabia Maffashion? Znamy odpowiedź!

Maffashion jest zdecydowanie na prowadzeniu, jeśli chodzi o popularność w mediach społecznościowych. Jak podaje wp.pl, celebrytka za jedno zdjęcie sponsorowane na instagramie może żądać aż 30 tysięcy złotych! Z kolei Jastrząb Post podaje, że 31-latka za przyjście na jedną imprezę może inkasować aż 40 tysięcy złotych! Zdaniem redaktorów zagranicznego magazynu WWD, w 2017 roku blog i instagram warte były aż 64,8 milionów dolarów! Trzeba przyznać, że liczby są naprawdę imponujące.

ZOBACZ ZDJĘCIA MAFFASHION:

Ile zarabia Maffashion
instagram.com/maffashion_official

Julia Kuczyńska jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

czy kaczki mogą jeść chleb?

Czy kaczki mogą jeść chleb? 90% ludzi NIE zna odpowiedzi!

How much earns Catherine Dowbor

Gwiazdy, who do not drink alcohol. The list is long and certainly surprise you!