w

Ilona Łepkowska komentuje oświadczenie Śmigielskiego


Weronika Rosati: Ilona Łepkowska skomentowała oświadczenie Śmigielskiego. Były partner aktorki kilka dni temu wypowiedział się na temat oskarżeń o przemoc wobec aktorki. Scenarzystka na swoim Facebooku skomentowała oświadczenie Roberta Śmigielskiego: Wydaje się wiarygodne.

Oświadczenie Roberta Śmigielskiego wywołało kolejną falę spekulacji. Kiedy kilka dni temu Weronika Rosati oskarżyła byłego partnera o stosowanie przemocy na łamach Wysokich Obcasów w sieci wybuchła burza. Teraz wypowiedział się także sam Śmigielski. Weronika Rosati: Ilona Łepkowska komentuje wyznanie jej byłego partnera.

Weronika Rosati: Ilona Łepkowska komentuje oświadczenie Śmigielskiego

Kilka dni temu na łamach wp.pl pojawiło się oświadczenie Roberta Śmigielskiego na temat oskarżeń jego byłej partnerki. Doktor zaprzecza w nim, aby używał wobec Weroniki Rosati przemocy.

– Chcę z całą mocą zaprzeczyć doniesieniom mojej byłej partnerki dotyczącym stosowania przemocy fizycznej. Nie uderzyłem Weroniki ani kiedy była w ciąży, ani po porodzie, czy też tym bardziej, kiedy trzymała na rękach Elę. Często dochodziło między nami do kłótni, w trakcie których z obu stron padało wiele gorzkich, mocnych słów. Nasz związek miał wysoką temperaturę. Równie nieprawdziwe są zarzuty dotyczące przemocy ekonomicznej. Dysponowaliśmy wspólnym kontem, zasilanym wyłącznie z moich przychodów. Ze względu na zobowiązania finansowe wobec moich dzieci z poprzednich związków, nie byłem w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom finansowym Weroniki. – oświadczył Śmigielski.

Wypowiedź byłego partnera postanowiła skomentować znana scenarzystka, Ilona Łepkowska.

zofia marcinkowska

Ilona Łepkowska komentuje sprawę Weroniki Rosati

Na Facebooku Łepkowskiej pojawił się wpis, w którym podaje w wątpliwość wyznanie Weroniki Rosati. Scenarzystka załączyła artykuł, w którym opublikowane zostało oświadczenie Śmigielskiego i komentuje:

– I co teraz powiecie? Nie wiem, jak wam, ale mnie oświadczenie Roberta Śmigielskiego wydaje się wiarygodne, choćby z powodu jego szczegółowości w opisaniu wspólnej historii tej pary. Jest spokojne i wyważone. A ocenę sytuacji zostawmy powołanym do tego organom, tak chyba będzie najlepiej…

W komentarzach zawrzało. Wielu oskarża Łepkowską o podważanie wiarygodności potencjalnej ofiary i stronniczość w ocenie sytuacji. Weronika Rosati: Ilona Łepkowska twierdzi, że oświadczenie jej byłego partnera jest wiarygodne. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

weronika rosati: ilona łepkowska
youtube.com @Magazyn Gala

Kilka dni temu w Wysokich Obcasach ukazała się wstrząsająca rozmowa z Weroniką Rosati.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mama dziennikarki zmarła na raka. Dla gwiazdy to był cios

Bogumiła Wander ostro o odpowiedziała Agnieszce Woźniak-Starak