in

name of the star changed. As it is called now?


Martyna Wojciechowska: imię gwiazdy zaskoczyło wszystkich! Kilka dni temu podróżniczka na swoim profilu na Instagramie poinformowała, że zmieniła imię. Fani gwiazdy byli w szoku, kiedy dotarła do nich ta informacja. Na jakie imię zdecydowała się Wojciechowska i dlaczego podjęła tak kontrowersyjną decyzję?

Okazuje się, że słynna podróżniczka i gwiazda TVN postanowiła zmienić swoje imię. Ta informacja wstrząsnęła jej fanami, którzy nie mieli pojęcia, że Wojciechowska ma to w planach. Jak teraz nazywa się gwiazda?

Martyna Wojciechowska changed her name

Okazało się, że Martyna nie była tak naprawdę Martyną! Chociaż tym imieniem gwiazda posługiwała się na co dzień, tak naprawdę nazywała się inaczej. W swoim wpisie oznajmiła:

Do tej pory to Marta Eliza podróżowała na krańce świata, will now ORIGINAL MARTYNA???? Zamieniłam „opiekunkę ogniska domowego” (meaning of the name Marta from Aramaic) na „wojowniczkę” (Martyn name comes from Mars, god of war). To imię wybrało mnie wiele lat temu, jeszcze kiedy byłam dzieckiem, a teraz, po 45 latach postanowiłam to nareszcie sformalizować! Co za ulga!

Martyna Wojciechowska: imię, o którym wiedzieli nieliczni

W komentarzach pojawiły się liczne głosy wsparcia od fanów, którzy gratulowali Martynie odwagi. Jak się okazało, niewiele ludzi wiedziało, że słynna pasjonatka podróży w rzeczywistości nosi inne imiona. Wojciechowska nie identyfikowała się z imionami nadanymi jej przez rodziców i dlatego przez lata posługiwała się zastępczym imieniem, które teraz formalnie należy do niej! Gratulujemy Martynie zmiany i mamy nadzieję, że teraz czuje się naprawdę sobą! 🙂

ZOBACZ NOWY DOWÓD MARTYNY:

Martyna Wojciechowska: imię
instagram.com @martyna.world

Tak prezentuje się nowy dowód Martyny Wojciechowskiej. Byliście zaskoczeni tym, że tak naprawdę miała inne imiona? My tak!
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

małgorztaa Rozenek: wiek

Cezary Claw crazy about her. Who is the wife of actor?

The cashier pointed girl, to chose another doll. Answer a small beat her off guard.

The cashier pointed girl, to chose another doll. Answer a small beat her off guard.