in

Jak schudła Martyna Wojciechowska? Gwiazda zrzuciła aż 10 kg!


Jak schudła Martyna Wojciechowska? Gwiazda od lat wzbudza zainteresowanie mediów, a urody, figury i inteligencji mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta. Niedawno gwiazda zrzuciła aż 10 kilogramów. Trzeba przyznać, że wygląda fantastycznie! Jaki jest jej sekret?

Powszechnie wiadomo, że dalekie podróże wymagają sprawności fizycznej na najwyższym poziomie. Dziennikarka doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niedawno słynna podróżniczka straciła kilka kilogramów. Jak schudła Martyna Wojciechowska? Szczegółowe informacje znajdziecie w naszym artykule.

Jak schudła Martyna Wojciechowska?

Chociaż Martyna od zawsze mogła pochwalić się wspaniałą sylwetką, w ostatnim czasie mogliśmy zauważyć, że straciła kilka kilogramów. Jak tego dokonała? Martyna prowadzi aktywny tryb życia. Regularnie odwiedza siłownię, a także jest częstym gościem na basenie. Podróżniczka chce dawać dobry przykład swojej ukochanej córce, Marysi.

Jak Martyna dba o formę?

Na Instagramie gwiazdy możemy zauważyć, że każdą wolną chwilę spędza korzystając z uroków natury. W ciepłe dni wybiera rolki lub rower. Uwielbia również wspinaczkę górską, co możemy wywnioskować z wakacyjnych zdjęć, które udostępniła na swoich mediach społecznościowych.

Martyna od wielu lat pozostaje w świetnej formie. Nic dziwnego, że dba o kondycję. W przeciwnym razie nie mogłaby przemierzać setek kilometrów i podróżować po całym świecie. Martyna od zawsze preferowała aktywny tryb życia. Jako jedna z niewielu Polek zdobyła Koronę Ziemi, a jak powszechnie wiadomo, nie jest to łatwe zadanie. Wymaga szczegółowego przygotowania psychicznego i fizycznego.

Dynamiczna praca

Ze względu na wiele projektów, w które jest zaangażowana, Martyna rzadko ma okazję do regularnych posiłków. Szczególnie utrudnione jest to podczas kręcenia kolejnych odcinków programu podróżniczego Kobieta na krańcu świata, gdzie tempo pracy jest bardzo szybkie i nie zawsze jest czas na to, by zjeść pełnowartościowy posiłek. Z tego względu waga Martyny spadła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak schudła martyna wojciechowska
instagram.com @martyna.world

Jak schudła Martyna Wojciechowska? Podróżniczka wróciła do regularnych treningów.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

psy podobne do właścicieli

Psy podobne do właścicieli. Zdjęcia, które rozbawią do łez

córki Zuza i Ola są mocno związane z rodzicami. Kim są?

córki Zuza i Ola są mocno związane z rodzicami. Kim są?