w

Kasia Lesing wróci na scenę? Gwiazda lat 90. o swojej nowej płycie


Kasia Lesing zadebiutowała w latach dziewięćdziesiątych. Po tym, jak osiągnęła sukces, słuch po niej zaginął. Ostatnio gwiazda wyznała, że zamierza wrócić na scenę. Opowiedziała o swojej nowej płycie. Czym obecnie się zajmuje?

Nie jest łatwo powrócić na scenę po wielu długich latach. Udało się to królowej muzyki dance z lat 90. Kasia Lesing postanowiła przypomnieć się szerokiej publiczności i na nowo wkroczyć do świata show-biznesu. Jak dziś rozwija się kariera piosenkarki? Poznajcie szczegóły w artykule.

Kim jest Kasia Lesing?

Kasia Lesing święciła triumfy w latach dziewięćdziesiątych, a jej największe przeboje śpiewała cała Polska.

W 1994 roku wydała debiutancki utwór Świat zza grubych szyb. Niedługo później ukazał się jej pierwszy album zatytułowany Wielki błękit. Nominacja do Fryderyków w kategorii Muzyka Taneczna tylko potwierdza fakt, że płyta była absolutnym hitem, co zostało również docenione przez środowisko muzyczne. Debiutancki krążek w mgnieniu oka zdobył status Złotej Płyty, a także Platynowej Płyty.

Legenda muzyki dance

W niektórych kręgach Kasia Lesing określana jest ikoną muzyki dance. Muzyka dance lat 90. nie byłaby taka sama, gdyby nie ona. Producentem płyty gwiazdy był Maciej Jamroz, założyciel legendarnej grupy Top One. Autorami słów byli Jacek Skubikowski i Janusz Kondratowicz.

Kilka lat temu piosenkarka postanowiła w wielkim stylu powrócić na rynek muzyczny. Obecnie koncertuje, a jej najnowsza wersja legendarnego utworu Wielki błękit okazała się wielkim sukcesem. Gwiazda poinformowała, że planuje reedycję swojej debiutanckiej płyty.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Posłuchajcie legendarnego przeboju Kasi Lesing. Ta piosenka to muzyczna podróż do lat dziewięćdziesiątych.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Eleni

Horoskop partnerski wiosna 2019. Czas na miłosny detoks

Justyna Żyła szczerze wypowiedziała się o ostatnim tańcu. Padła nawet propozycja rezygnacji