w

kim jest piękna aktorka i partnerka Marcina Bosaka?


Maria Dębska: kim jest partnerka znanego aktora Marcina Bosaka? Maria Dębska już na dobre rozgościła się w polskim show-biznesie. W ostatnim czasie nie może narzekać na brak pracy i angażuje się nawet w kilka projektów naraz. Związek z Marcinem Bosakiem tylko podsyca zainteresowanie jej osobą. Kim jest i czym się zajmuje Maria Dębska?

Polski show-biznes jest głodny nowych twarzy, więc tylko, kiedy na rynku pojawia się, jakaś świeża postać wzbudza ogromne zainteresowanie. Maria Dębska ostatnimi czasy stała się ulubienicą fotoreporterów i prasy kolorowej. Maria Dębska: kim jest piękna partnerka Marcina Bosaka?

Maria Dębska: kim jest partnerka Marcina Bosaka?

Maria Dębska zajmuje się tym samym co jej partner Marcin Bosak, czyli aktorstwem. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Aktorka ma na swoim koncie nagrodę Grand prix oraz Nagrodę Publiczności za rolę w Marii Stuart w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Swoją karierę w show-biznesie Dębska rozpoczęła, grając epizodyczne role w serial takich jak: M jak Miłość, Ojciec Mateusz, czy Komisarz Alex.

Od 2014 roku występuje w serialu Barwy Szczęścia, gdzie wciela się w Jagę. Swoją przygodę z filmem zaczęła w 2015 roku od roli w filmie Moje Córki Krowy u boku Agaty Kuleszy. Następnie mogliśmy ją oglądać w filmie Piotra Domalewskiego Cicha Noc, Zabawa Zabawa, Plan B czy Pech To Nie Grzech. Ostatnio gra w dwóch serialach: W Rytmie Serca Polsatu oraz Ślepnąc od Świateł HBO. Jednak to nie role, a związek ze starszym o 12 lat aktorem Marcinem Bosakiem interesuje prasę kolorową najbardziej.

Maria Dębska i Marcin Bosak

Maria od dwóch lat spotyka się z aktorem Marcinem Bosakiem, który jak informuje portal gwiazdy.wp.pl właśnie dla młodej aktorki zakończył swój poprzedni związek. Para chętnie pojawia się razem na oficjalnych imprezach, jednak niezbyt chętnie opowiada o swoim uczuciu. Na pytania o swój związek z Bosakiem reaguje alergicznie i jak sama przyznaje, jest świadoma, że zainteresowanie jej życiem prywatnym jest efektem ubocznym jej pracy i pasji. W rozmowie z portalem party.pl zdradziła, jak się czuje u boku Bosaka.

– Choć czytam różne bzdurne artykuły na swój temat, nie przejmuję się tym za bardzo. Traktuję je jako efekt uboczny zawodu, który jest moją pasją i źródłem dochodu.(…) Tak, jestem szczęśliwa, zakochana i nic więcej na ten temat nie powiem (śmiech) – zwierzyła się portalowi aktorka.

A wy wiedzieliście, kim jest Maria Dębska?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/marysiadebska

Maria Dębska: kim jest partnerka Marcina Bosaka?
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Beata Kozidrak była molestowana? “Znany muzyk przekroczył granice”

jej rodzina była biedna. “Pomagał nam Caritas”