in

Lara Gessler broke up with her husband. All the fault of fame?


Lara Gessler w 2017 roku wstąpiła w związek małżeński z Pawłem Ruczem i wydawało się, że jest naprawdę szczęśliwa. Niedawno media obiegła informacja o rzekomym rozstaniu pary. Czy córka najsłynniejszej polskiej restauratorki zamarzyła o sławie i to było powodem rozstania? Co się wydarzyło? Przekonacie się w poniższym artykule.

W ostatnim czasie Lara Gessler zyskała na popularności i coraz częściej pojawia się na wydarzeniach medialnych, a po udziale w hitowym formacie telewizji TVN Ameryka Express stała się ulubienicą milionów Polaków. Właścicielka restauracji zaledwie półtora roku temu wyszła za mąż, a w mediach już krążą plotki na temat rozstania pary.

Koniec wielkiej miłości

Niedawno dziennik Fakt poinformował, że para nie mieszka razem od połowy listopada, a niedawno na profilu Facebook Paweł Rucz zamieścił informację, że poszukuje kawalerki do wynajęcia. Czy życie w cieniu znanej żony zaczęło mu przeszkadzać?

Magda Gessler: Rodzina gwiazdy budzi ogromne kontrowersje. Mało osób wie, kto jest jej bratem

Lara Gessler broke up with her husband

W 2017 roku Lara opublikowała zdjęcie ze ślubu i tryskała radością! Jeszcze we wrześniu Lara pojawiła się z mężem na Balu Fundacji TVN, gdzie mogliśmy ją podziwiać w odważnej kreacji. Po tym wydarzeniu nie publikowała w sieci zdjęć w towarzystwie wybranka swojego serca, a w kuluarach coraz częściej pojawiały się plotki, że para przechodzi poważny kryzys.

Jak się okazało, zarówno święta, jak i sylwestra spędzili osobno. Córka najsłynniejszej polskiej restauratorki spędziła święta wraz z rodziną na słonecznej Sycylii. Kobieta chętnie dzieliła się ze swoimi fanami przepięknymi fotografiami na swoim profilu na Instagramie, jednak u jej boku próżno było szukać męża, który przebywał w tym czasie w górach.

Sama zainteresowana dotychczas nie chce zdradzać szczegółów dotyczących jej małżeństwa i do tej pory w żaden sposób nie odniosła się do plotek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

laura gessler
instagram.com @lara_gessler

Lara Gessler to córka pary restauratorów. Sama również jest właścicielką restauracji.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

drunk yoga. The latest trend combines the, co najlepsze

Magda Gessler: Family star raised huge controversy. Mało osób wie, who is her brother

Barbara Kurd-Satan brave pictured in a bikini. Fani: “Sexpot”!