in

Marcin Rozalski setzen sehr hohe Belohnung für die Suche nach den Tätern Hund Oli. Hund überlebte wie durch ein Wunder


Marcin Różalski, znany zawodnik MMA, od lat wspiera fundacje, które niosą pomoc zwierzętom. W głośnej sprawie psa Oliego również zabrał głos. Sportowiec apeluje o wsparcie w zidentyfikowaniu oprawcy, który bestialsko skatował niewinne zwierzę. Nagroda, którą wyznaczył jest zaskakująco wysoka!

Stan, w jakim pozostawiono zwierzę, skłoniło „Różala” do natychmiastowej interwencji! Osłabiony pies ledwo przeżył całe zajście… Zawodnik niezwłocznie wystosował na Facebooku oświadczenie, w którym nawołuje do zaangażowania w sprawę. Jaka jest wysokość nagrody, o której wspomniał Marcin Różalski?

Marcin Różalski walczy o sprawiedliwość dla skatowanego psa

W niedzielę 6 stycznia jeden z mieszkańców miejscowości Borowiec w gminie Siedlisko spostrzegł w lesie psa, którego pobito, a następnie zakopano żywcem. Z ziemi wystawała wyłącznie głowa zwierzaka.

Pies, któremu Biuro Ochrony Zwierząt nadało imię Oli, przeżył, jednak jedno z jego oczu amputowano. Sprawca okrutnego czynu poszukiwany jest przez policję. Ślady samochodu, które pozostawiono na miejscu zbrodni, prowadzą do wsi Różanówka. BOZ wyznaczyło 5 tysięcy złotych za pomoc w odnalezieniu kata.

Różal obiecał gigantyczną nagrodę za pomoc w znalezieniu oprawców

Ze względu na oryginalny wygląd i charakterystyczne tatuaże Marcina Różalskiego, wielu osobom trudno jest uwierzyć w jego charytatywną działalność. Różalski od wielu lat jednak wspiera Fundację AST na Rzecz Zwierząt Niechcianych oraz Fundację Tara – Schronisko dla Koni. Wobec wspomnianego zdarzenia również nie przeszedł obojętnie…

– Błagam, znajdźmy tego (…) zwyrodnialca, zanim znajdą to coś organy ścigania. Udostępniajcie i działamy. (…) Za prawdziwe wskazanie (…) będzie wysoka nagroda 10 tys. zł. Anonim ma być 100 proc. pewny, anonimowość 1 000 000 proc.- oświadczył sportowiec na Facebooku.

Stawka, którą wyznaczył Marcin Różalski jest bardzo wysoka, jednak zidentyfikowania sprawcy, który prawnie odpowie za swoją makabryczną zbrodnię, nie można równać z żadnymi pieniędzmi…

Zobacz zdjęcia psa Oliego, o sprawiedliwość, dla którego walczy Różal:

Marcin Różalski
instagram.com idfafestival

W sprawę zaangażował się Marcin Różalski, polski zawodnik MMA, znany ze swojego ciętego języka i stanowczości.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gdzie mieszka Małgorzata Kożuchowska? To długo była tajemnica i nie bez powodu

Wer verdient wie viel Instagram

Wer verdient wie viel Instagram? Wiemy, MILLION selbst, der die Nachricht erhält