in

mąż jest jej oparciem. Wspierał ją po śmierci ukochanej córki


Ewa Bem: mąż jest dla niej ogromnym wsparciem. Po śmierci jej córki, Pameli Bem- Niedziałek, wokalistka pogrążyła się w żałobie. W toku tych tragicznych wydarzeń oparciem był dla niej mąż, Ryszard Sibilski. Czy para uporała się z dramatem, który spotkał ich rodzinę?

Córka znanej piosenkarki zmarła na guza mózgu. W 2017 roku media w całej Polsce ogłosiły informację, iż dziennikarka zmarła w wieku zaledwie 39 lat. Ewa Bem nie mogła sobie poradzić ze śmiercią swojego ukochanego dziecka. To wtedy jeszcze bardziej doceniła rolę, którą w jej życiu odgrywa mąż. Jak Ryszard Sibilski wspierał żonę?

Ewa Bem: mąż pomaga jej w ciężkich chwilach

Jazzowa piosenkarka poznała swojego ukochanego w 1980 roku. Jak sama przyznaje, niewątpliwie była to boża ingerencja:

– Wiem, że Pan Bóg przyświecił mi porządną latarką. Wpadliśmy na siebie w Sali Kongresowej. I wtedy właśnie nastąpiło nasze wielkie miłosne bum! Musiała zadrżeć ziemia, bo jemu wszystko wypadło z rąk: upuścił teczki, papiery i dokumenty, które niósł, a ja stałam, jakby mnie ktoś wbił w ziemię. I tak patrzyliśmy na siebie, oszołomieni, nie mogąc wydobyć słowa. – wspomina.

Ewa Bem rodzina

Gdy artystka zaczęła spotykać się z przyszłym mężem, jej córka miała zaledwie dwa lata. Jak wspomina Sibilski, przełomowym dla niego momentem było pytanie Pameli, czy może mówić do niego tato. Po latach mężczyzna poprowadził przyszywaną córkę do ołtarza.

Beata Tyszkiewicz z partnerem

W 2015 na rodzinę artystki spadła druzgocąca nowina- jej ukochane dziecko ma guza mózgu. Po trudnej chorobie kobieta zmarła.

Jak mąż wspiera artystkę?

To tragiczne wydarzenie było ogromną próbą dla ich związku. Choć mężczyzna nie mógł sobie nawet wyobrazić, jakim ciosem dla matki jest strata dziecka, stanął na wysokości zadania. Każdego dnia wspiera wokalistkę, zapewniając ją, że może na niego liczyć.

Mężczyzna chciałby, by jego ukochana jeszcze kiedyś stanęła na scenie, jednak wie, że musi to być wyłącznie jej decyzja. Po 38 latach związku i tak dramatycznych okolicznościach para wciąż jest dla siebie ogromnym wsparciem.

Ewa Bem: mąż jest dla niej największą ostoją. Zobacz zdjęcia:

ewa bem: córka
facebook.com/Ewa-Bem-256467217700607

Ewa Bem to polska wokalistka jazzowa, znana z takich utworów, jak „Podaruj mi trochę słońca”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Beata Tyszkiewicz mit einem Partner

Hubert Urbański, pochodzenie gwiazdora to HIT! Nikt tego nie wiedział!

Kupił mrożoną pizzę w Lidlu. Gdy ją jadł, natknął się na niebezpieczną rzecz