w

Meghan Markle wcale nie jest w ciąży? To zdjęcie ma być tego najlepszym dowodem


Jakiś czas temu pisaliśmy, że w sieci aż roi się od plotek na temat tego, że Księżna Meghan wcale w ciąży nie jest, a dziecko ma urodzić surogatka. Dlaczego?

Najpierw pojawiło się nagranie

Wszystko za sprawą nagrania, na którym widać jak Meghan kuca, aby pogłaskać psa i robi to bez żadnych problemów. Właściwie tak, jakby wcale nie była w zaawansowanej ciąży. Oczywiście niektórzy twierdzą, że jeśli jest osobą wysportowaną i aktywną to mogła tak zrobić, jednak inni mają pewne wątpliwości.

Zdjęcie

Teraz światło dzienne ujrzało zdjęcie na którym widać mocno zdeformowany ciążowy brzuszek Meghan. Właśnie dlatego coraz więcej osób uważa, że nie jest on prawdziwy. Niektórzy w mediach społecznościowych otwarcie piszą o tym, że Meghan nosi zwykłą „atrapę”.

Ma o tym świadczyć także fakt, że gdy tylko księżna pojawia się w miejscu publicznym co chwilę obejmuje i głaszcze swój brzuch, jakby sprawdzała, czy wszystko jest na właściwym miejscu. Jedno z ostatnich zdjęć ma być dowodem na to, że Meg nie udało się tego dopilnować…

Faktycznie, na tym zdjęciu naprawdę widać, że brzuszek Meghan ma bardzo nienaturalny i dziwny kształt. Tak jakby „zbiegł się”.

A Wy co o tym myślicie?
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jak zrobić lukier

Jak zrobić lukier? To bardzo proste! Wystarczy kilka minut

bichon frise

Bichon frise, to kochane psiaki z cudownym charakterem