w

Natalia Kukulska wspomina poród i traumę. Paparazzi wtargnęli na salę


Natalia Kukulska wspomina poród i traumatyczne przeżycia. Bycie gwiazdą ma wiele ciemnych stron, a jedną z nich jest z pewnością brak prywatności. Piosenkarka wyznała, że podczas porodu dwie osoby wtargnęły na salę zrobić jej zdjęcie!

Kukulska nie jest typową celebrytką — nie do końca dobrze czuje się na branżowych imprezach, stara się chronić swoją prywatność jak może i nie lubi, gdy ktoś przekracza jej granice. Jej szokujące wyznanie na temat porodu wstrząsnęło mediami — piosenkarka wyznała, że podczas jej pobytu w szpitalu na porodówkę wtargnęli paparazzi! Po latach Natalia Kukulska opowiedziała, co sądzi o takich zachowaniach fotoreporterów.

Natalia Kukulska o porodzie

Piosenkarka nie jest fanką medialnego rozgłosu i raczej unika sytuacji, w których ktoś mógłby przyłapać ją z aparatem. Nie powstrzymuje to jednak paparazzi, którzy bacznie śledzą każdy krok gwiazdy. Jakiś czas temu Natalia Kukulska wyznała w wywiadzie z Marcinem Tyszką, jak fotoreporterzy przekroczyli granice jej prywatności, gdy przebywała w szpitalu na porodówce!

– Gwiazdy też mają prawo do prywatności. Są takie chwile w życiu jak chociażby poród, a miałam traumatyczne przeżycia z podglądaczami, gdzie rzeczywiście dostałam mocno. Dwie osoby dzień po porodzie wtargnęły w buciorach na salę. Potem przez okno robili mi zdjęcia, weszli na jakiś wentylator. Mój mąż później gonił ich, złamał kość śródstopia, skacząc po schodach. To były sceny straszne — opowiadała Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska: poród był dla niej ciężki

Szokujące wyznanie gwiazdy pokazuje, że media nie znają granic, jeśli chodzi o naruszanie prywatności osób publicznych. Natalia Kukulska, która stroni od błysków fleszy doświadczyła tego w wyjątkowo nieprzyjemny sposób. Fotoreporterzy na porodówce to nie nowość — ich ofiarą padła także między innymi Anna Przybylska. Choć piosenkarka cieszy się, że zdjęcia z porodu nigdzie się nie pojawiły, do dziś unika paparazzi i odnosi się do nich wyjątkowo nieufnie — trudno się jej dziwić!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile lat ma natalia kukulska
instagram.com/natalia.kukulska

Natalia Kukulska ma za sobą naprawdę nieprzyjemne przeżycia z fotoreporterami.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ewa Farna dodała odważny wpis! Może narazić się nim Czechom

Ewa Farna dodała odważny wpis! Może narazić się nim Czechom

Pies

Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. Kocia mama przeżyła chwilę grozy