w

Obrazki na walentynki. Wyraź swoje uczucia bez słów


Obrazki na walentynki. Święto zakochanych tuż, tuż, dlatego warto jak najszybciej zabrać się za przygotowania. Jak skutecznie zapewnić ukochaną osobę o niesłabnącej miłości? Wyraź swoje uczucia bez słów – za pomocą obrazka na walentynki.

14 lutego do wyjątkowy moment w roku. Tego dnia możemy wspólnie z ukochaną osobą celebrować naszą miłość i sprawić jej mnóstwo radości. Coraz popularniejszą formą wyrażania uczuć są obrazki na walentynki: żartobliwe, romantyczne, ironiczne, pikantne… Do wyboru, do koloru! Jeśli chcielibyśmy zafundować naszej sympatii taki prezent, jednak nie jesteśmy pewni, który z modeli warto wybrać, nie martwcie się! Tutaj znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania.

Obrazki na walentynki z napisami

Jeśli chcesz podarować swojej drugiej połówce obrazek z jakimś napisem, musisz zastanowić się poważnie, czy na pewno przypadnie jej do gustu. Nawet jeżeli tobie wydaje się zabawny, druga osoba może nie podzielać opinii.

Nie należy dawać nikomu kartek z napisami, które zawierają przytyki odnośnie do wyglądu albo charakteru. Święto zakochanych powinno być dniem wypełnionym radością, a przykrość sprawiona 14 lutego – i to przez ukochaną osobę – boli o wiele mocniej.

Obrazem ze zwykłym „kocham cię” wydaje nam się zbyt oklepany? Nie zawsze napis na kartce musi być uniwersalny. Za jego pomocą możemy np. poinformować o planach na wieczór, zawrzeć nawiązanie do waszego pierwszego spotkania czy innego przyjemnego wspomnienia.

Śmieszne obrazki na walentynki

Jeśli to jedna z naszych pierwszych randek z daną osobą, zastanówmy się kilka razy, nim ofiarujemy jej kartkę z seksualnym podtekstem. Takie rzeczy są zarezerwowane dla par o długim stażu, które świetnie znają swoje poczucie humoru i wiedzą, na ile mogą sobie pozwolić.

W najlepszym razie spotkamy się ze zniesmaczeniem, a w najgorszym razie nasz prezent zostanie odebrany jako sugestia. W przypadku osób, które dopiero się poznają, lepiej zachować maksymalną zachowawczość. To nie znaczy rzecz jasna, że mamy popadać w banał! Jednak z dwojga złego lepiej kupić zwykłą kartkę z sercem przebitym strzałą i wyznaniem miłości, niż ryzykować, że sprawimy komuś dyskomfort.

Unikajmy także fraz, które są powszechnie uważane za banalne i budzą tylko śmiech. Nie chodzi jednak o cytaty Paulo Coelho, lecz teksty „mistrzów podrywu” w rodzaju: Muszą strasznie Cię boleć nogi, bo cały wieczór chodziłaś mi po głowie. Nawet żartować należy z wyczuciem!

Obrazki na walentynki: śmieszne pomysły na prezent

Sądzisz, że standardowy obrazem z zakochaną parą, gołąbkami albo dwoma serduszkami raczej nie przypadnie do gustu twojemu kochaniu? A może jest typem „antyromantycznym”, który lubi celebrować miłość, ale na własnych warunkach, bez cukrowej otoczki?

Może zaoferujmy naszej ukochanej lub ukochanemu obrazek, który nawiązuje do jego zainteresowań? W internecie i sklepach z gadżetami nie brakuje propozycji dla fanów popularnych seriali czy filmów. W ten sposób pokażemy drugiej osobie, że słuchamy tego, co do nas mówi i bierzemy sobie do serca.

A może druga połówka to kociarz albo miłośnik psów? W takim razie na pewno ucieszy się z kartki, na której zobaczy zdjęcie słodkiego szczeniaczka, a nawet własnego pupila.

Jak zrobić obrazek na walentynki? Gdzie kupić obrazek na walentynki?

Obrazki na walentynki możemy znaleźć w wielu miejscach. W internecie istnieje mnóstwo stron, które oferują darmowe obrazki. Co jednak zrobić, jeśli żadna z propozycji nie przypadnie nam do gustu?

Jeśli jesteśmy obdarzeni talentem plastycznym, koniecznie wykonajmy obrazek samodzielnie! Możemy wykonać go w formie kolarzu złożonego z naszych wspólnych zdjęć lub wzbogaconych o kilka elementów wyciętych np. z gazet. W ten sposób może powstać całkiem ciekawy obrazek, który z pewnością przyniesie wam obojgu mnóstwo radości i śmiechu.

Dobrym pomysłem będzie również przygotowanie obrazka za pomocą programów graficznych. Często oferują one nie tylko możliwość obróbki zdjęcia, lecz także szeroki wybór clipartów, które wzbogacą nasz obrazek i nadadzą mu walentynkowy charakter.

Znaleźliście już pomysł na idealny obrazek walentynkowy? Powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fot. pixabay.com jill111

Żadne obrazki na walentynki nie przypadły ci do gustu? Może przerobisz własne zdjęcie tak, by nabrało romantycznego charakteru?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gdzie mieszka Kinga Rusin

Gdzie mieszka Anna Dymna? Dom aktorki jest jej azylem

Kim jest żona Artura Żmijewskiego? Są małżeństwem 27 lat, nie zawsze było łatwo

pochodzenie gwiazdy zaskakuje. Jest rodziną króla.