in

Plastic operations stars, które…They came to them on GOOD! Who did it with his head?


Operacje plastyczne gwiazd zazwyczaj kojarzą się nam głównie z opłakanymi skutkami nadmiernej ingerencji w urodę. Któż z nas nie widział zdjęć celebrytów po takich zabiegach, którzy w ogóle przestali przypominać siebie sprzed operacji. Cóż, wszystko jest dla ludzi i umiejętna poprawa urody za pomocą skalpela jest możliwa. Zobacz, którym polskim gwiazdom się to udało.

O ile większość z nas jest w stanie zaakceptować swoje niedoskonałości, o tyle operacje plastyczne gwiazd traktujemy jak coś oczywistego. Osobowości z czerwonego dywanu potrafią zapłacić fortunę, żeby skorygować sobie nos lub kości policzkowe. Choć taki zabieg zawsze jest ryzykowny, bo nigdy nie wiadomo, czy uda się osiągnąć zamierzony efekt, to opisanym poniżej gwiazdom poprawa urody wyszła na dobre!

Plastic operations stars: Agnieszka Dygant

Gwiazda jakiś czas temu poprawiła nos. Subtelna korekta nie zmieniła rysów twarzy, a nawet sprawiła, że wygląda ona na łagodniejszą. Rzeczywiście nos jest teraz mniejszy i zgrabniejszy.

Natalia Siwiec

Zdaniem wielu osób, operacje plastyczne ostatecznie wyszły modelce na dobre. Nie da się jednak ukryć, że bardzo ją zmieniły. Mamy wrażenie, że Natalia po prawej to zupełnie inna dziewczyna niż po lewej. Z drugiej strony, skoro gwiazda postawiła na tak dużą ingerencję i nadal wygląda dobrze, to jej operacje należy zaliczyć do udanych.

Plastic operations stars: Maja Sablewska

Nie wszystkie operacje plastyczne gwiazd należą do udanych, dlatego niektórzy decydują się na łagodniejszą ingerencję — zabieg medycyny estetycznej. Czy stylistka zdecydowała się na operację plastyczną, czy tak duża zmiana jej wyglądu to tylko zasługa powiększenia ust i modelowania policzków kwasem hialuronowym? Tego do końca nie wiadomo. W każdy razie zmiana jest naprawdę widoczna.

Małgorzata Rozenek

”Perfekcyjną panią domu” niektórzy uważają za perfekcyjny przykład ingerencji zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Do pierwszego prezenterka się przyznaje, o to drugie jest podejrzewana, choćby ze względu na bardzo widoczne uniesienie opadającej wcześniej powieki.

Krzysztof Ibisz

Czy ”coraz młodszy” prezenter swój — trzeba to przyznać — dobry wygląd, zawdzięcza operacjom plastycznym, czy jak sam twierdzi — zdrowemu stylowi życia? Nie można tego jednoznacznie stwierdzić. Sam dziennikarz nigdy nie przyznał się do pójścia pod skalpel, natomiast wiele osób zauważa, że zmiany, które zaszły w jego wyglądzie są zbyt spektakularne, aby można było je uznać za naturalne. A co wy myślicie?

Myślicie, że operacje plastyczne gwiazd stały się normą? A może w końcu doczekamy się czasów, kiedy to naturalność będzie w cenie?

ZOBACZ ZDJĘCIA POLSKICH GWIAZD:

operacje plastyczne gwiazd
Fot. Instagram.com @kiedysidzis

Natalia Siwiec prawie nie przypomina siebie sprzed lat.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

apple Mensah

Promotion Hebe 2 + 2. Sprawdź, co warto kupić

How much earns Catherine Dowbor

6 rzeczy, that will make you a goddess in bed. Guys love!