in

plastic surgery ruined her beauty? Jak wygląda?


Bogumil Wander: plastic surgery ruined her beauty? Wygląd ikony TVP od jakiegoś czasu jest szeroko komentowany w mediach. Fanów zaskakuje, jak na przestrzeni lat zmieniła się dziennikarka. Media doszukują się ingerencji chirurgów plastycznych. Jak dzisiaj wygląda Bogumiła Wander?

Dziennikarka urodziła się w 1943 roku. Polska spikerka i prezenterka Telewizji Polskiej spędziła na antenie ponad 40 lat! Tak ogromny dorobek to według wielu powód do szacunku i podziwu, a nie podłoże do komentowania wyglądu gwiazdy. Bogumil Wander: operacje plastyczne faktycznie zniszczyły jej urodę?

Jak rozpoczęła się kariera prezenterki?

Bogumiła Wander jest absolwentką historii na Uniwersytecie Łódzkim oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jej dziennikarska kariera nabrała tempa, gdy w połowie lat 60-tych zatrudniono ją w ośrodku warszawskim TVP.

Przez wiele lat zapowiadała na żywo programy w TVP i TVP2. Prezenterka była również reżyserką filmów dokumentalnych. Pracę w telewizji pełniła do 2003 roku.

Jak dziś wygląda Bogumiła Wander? Operacje plastyczne zniszczyły jej urodę?

Z biegiem lat wygląd dziennikarki z pewnością uległ zmianie. Dociekliwi próbują znaleźć przyczynę tej metamorfozy, sugerując, iż kobieta z pewnością poprawiała swój wygląd za pośrednictwem chirurga.

Artykuły, których główną bohaterką jest Wander, dają komentatorom ogromne pole do wyrażania swojej opinii:

– Z okazji Halloween obejrzyj zdjęcia Bogumiły Wander, a potem, dla dobrego przykładu, Heleny Norowicz. P.S. szanuję starość, ale nie głupotę. – pisze jedna z zainteresowanych na Twitterze.

Przeciwnicy powyższych stanowisk zaznaczają, że kobietę z takim dorobkiem należy postrzegać jako legendę, a nie obiekt szyderstw:

— Czas szkalowania, niebywałego chamstwa, prostactwa i podłości. Jak można zamieszczać zdjęcie z najbardziej niekorzystnego ujęcia twarzy tej osoby. Pani Wander wygląda jak wygląda, czas dla niej nie jest łaskawy — podkreślają czytelnicy kobieta.onet.pl

Czy wygląd dojrzałej kobiety, ikony polskiej telewizji, powinien być tak szeroko komentowany w mediach? Czy taka postawa, w odniesieniu również do innych osób, powinna mieć miejsce?

Bogumiła Wander kiedyś i dziś. Zdjęcia:

Bogumil Wander: plastic surgery
instagram.com @eight-women-blog

Bogumil Wander (75 l.) rozpoczęła swoją karierę w latach 60-tych.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Beata Tyszkiewicz with a partner

zodiac sign says about her! The star is a free spirit

Słabe ciałko jak na modelkę”. Internauci krytykują Joannę Krupę