w

oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par


Znaki zodiaku znów stawiają nas w sytuacji bez wyjścia. Właśnie ujawniono sześć kombinacji znaków zodiaku, które NIGDY nie powinny się ze sobą wiązać. Ich relacja kończy się rozczarowaniem i awanturą. Jesteście ciekawi? Warto dmuchać na zimne!

Znaki zodiaku znów ujawniają szokującą prawdę. Okazało się, że istnieje aż sześć kombinacji znaków zodiaku, które nigdy nie powinny się ze sobą związać. Dlaczego? Ich charaktery nie mają prawa się połączyć, a coś, co z pozoru może być szaleńczym zakochaniem, jest niemal skazane na porażkę. Jesteście ciekawi co, to za pary? Zapraszamy!

Znaki zodiaku. Podział na wodę, ogień, ziemię i powietrze

Zauroczenie, zakochanie i miłość. To trzy najprostsze etapy każdego związku. Żeby kogoś poznać, potrzebny jest nam czas – powinniśmy poznać drugą osobą jak najlepiej, zanim zainwestujemy w nią swoje uczucia. Ale czy coś, co z pozoru wydaje się niezwykle, może być z góry skazane na porażkę? Okazuje się, że tak.

Trzeba wiedzieć, że wszystkie dwanaście znaków zodiaku możemy podzielić na 4 grupy: Woda – Rak, Skorpion, Ryby, Ogień – Baran, Lew, Strzelec, Ziemia – Byk, Panna, Koziorożec, Powietrze – Bliźnięta, Waga, Wodnik. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie określić, które znaki mają szansę na powodzenie w miłości.

Znaki zodiaku TOKSYCZNE połączenia

Lew i Rak

Lwy są żądne nowych wyzwań i przygód, Raki cenią sobie stabilności i rodzinę. Tak pewny siebie znak, jak Lew i wrażliwiec pokroju Raka, nie mają szansy się dogadać.

Koziorożec i Wodnik

Koziorożce są analityczne, dokładne i skupione. Wszystko lubią mieć poukładane i zaplanowane. Wodniki kochają przygody i są tzw. „niebieskimi ptakami”. Na początku mogą się nawzajem fascynować, ale szybko zrozumieją, że to do niczego nie prowadzi.

Panna i Bliźnięta

Zderzenie realisty i marzyciela. Oba znaki lubią odczuwać świat głębiej, ale na zupełnie innych płaszczyznach, nieodpowiedzialność Bliźniąt, doprowadzi osoby spod znaku Panny do szału.

Waga i Byk

Byki są bardzo mocno stąpające po ziemi, a Wagi cały czas szukają nowych doznać. Byk potrzebuje dużo czułości i atencji, a Waga woli cały czas poszukiwać głębi. Ich nieustępliwość i mocny charakter doprowadzi ich do krańca wytrzymałości.

Skorpion i Ryba

Dwa wodne znaki, które z pozoru powinny do siebie pasować, ale niestety mają zupełnie inne sposób wyrażania emocji. Uwielbiają namiętność i głębokie rozmowy, ale Skorpion może okazać się w stosunku do Ryby zaborczy i zazdrośny – emocjonalna Ryba nie będzie w stanie tego zrozumieć.

barbara kurdej-szatan

Strzelec i Rak

Ogień i Woda. Dwa bieguny, które mogą do siebie ciągnąć, ale razem nie mają szansy przetrwać. Różnice są tak ogromne, że nie ma szansy na kompromis. Strzelec pragnie wiecznej przygody, a Rak stabilizacji i głębokiego połączenia.

Znaki Zodiaku. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku
Fot. unsplash.com

Lew i Rak – Lwy są żądne nowych wyzwań i przygód, Raki cenią sobie stabilności i rodzinę.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

lle się zarabia w Norwegii? Wiele Polek decyduje się tam wyjechać

Co denerwuje twojego kota? 5 rzeczy, których koty nie znoszą