w

Para postanawia zrobić projekt, który znalazła w sieci


Pinterest całkowicie przejął pewne sfery w sieci. Ludzie spędzali całe wieki projektując swoje wnętrza, szukając rozwiązań. Dziś setki tysięcy inspiracji czekają w zasięgu ręki. W dodatku rozpisane krok po kroku jak zrealizować dany pomysł.

W zeszłym roku Jessica i Sinclair Breen zobaczyli projekt biblioteczki, który ich urzekł.

Jessica natychmiast się zakochała. Ale Sinclair miał przed oczami ilość pracy i komplikacji związanych z jego realizacją.

„Kiedy pokazałam go Sinclairowi, miał prawie atak serca”.

Ale Jessica jest typową kobietą i co postanowi to wprowadzi w życie. Najpierw para zmierzyła ścianę i przekazała wymiary i zdjęcie projektu do nauczyciela grafiki komputerowej w szkole, w której pracuje Jessica.

„Rozrysował i wyliczył wymiary wszystkich płyt, które zamówili na wymiar” – powiedziała.

Zamontowali płytę MDF do ściany, a do niej zaczęli przykręcać „pudełka”.

„To był ogromny projekt, ale było warto, bo efekt jest niesamowity” – mówi Jessica.„Moi chłopcy uwielbiają część wypoczynkową i półkę na książki. Wszystkie książki na dole biblioteczki należą do nich, więc są bardzo zadowoleni, że mogą się tam trochę zrelaksować, czytać i spędzać czas. ”Dla każdego, kto zamierza rozpocząć taki projekt, Jessica ma kilka słów porad:

„Wszystkie dobre rzeczy wymagają czasu. To wymagający projekt. Musisz się upewnić, że możesz poświęcić na niego naprawdę sporo czasu. I nie ścinaj narożników.”Oczywiście dodaje: „Pinterest jest naprawdę pomocny!”

Podziel się z przyjaciółmi i rodziną.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zofia marcinkowska

pytanie za milion padnie w nowym odcinku? Prawdziwa bomba!

Wiejski test BMW 5! Wyburzanie starej stodoły sąsiada za pomocą auta i linki!