in

Sterne-Partner ist ein bekannter Rechtsanwalt. Wer ist Marek Kujawa?


Kinga Rusin: partner popularnej prezenterki jest naprawdę przystojny, a zdjęcia publikowane w internecie dowodzą temu faktowi! Nic dziwnego, że obydwoje są chętnie zapraszani na liczące się gale, czy imprezy branżowe. W dodatku obecny mężczyzna gwiazdy może pochwalić się nie tylko ciekawą urodą, ale również niecodziennym zawodem. Wer ist Marek Kujawa?

Gwiazda TVN-u przez lata szukała szczęścia u boku innych mężczyzn, m.in.: Tomasza Lisa, z którym była związana węzłem małżeńskim. Jednak to obecny partner gwiazdy, Marek Kujawa, ma szansę stworzyć z nią długą i wspaniałą relację, opartą o zrozumienie i przyjacielskość. Widząc tak uśmiechniętą prezenterkę, liczymy na to, aby rzeczywiście taki stan trwał jak najdłużej!

Wer ist Marek Kujawa?

Marek Kujawa, bo tak nazywa się partner Kingi Rusin to 44-letni adwokat. Kujawa jest partnerem zarządzającym w warszawskiej kancelarii Marek Kujawa i Partnerzy. Specjalizuje się w nieruchomościach.

Jest absolwentem wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Studiował również na Uniwersytecie Cambridge oraz na uniwersytetach we Francji i Niemczech.

Jego kariera zawodowa może imponować. Nic dziwnego, że u jego boku stanęła tak silna kobieta, jak Kinga Rusin, która prócz pracy dziennikarskiej prowadzi swoją markę kosmetyczną i jest działaczką na rzecz zwierząt.

Gdy piękna dziennikarka pokazała się po raz pierwszy z przystojnym siwowłosym i eleganckim mężczyzną u boku – media oszalały.

Kinga Rusin: Partner gwiazdy pomaga jej również z firmą kosmetyczną!

Marek Kujawa zajmuje się również Pat&Rub – firmą kosmetyczną Kingi Rusin. 47- letnia dziennikarka twierdzi, że tworzą zgodny duet z Kujawą nie tylko w życiu prywatnym, ale również na ścieżce zawodowej. Kontakt tej dwójki jak widać nie ogranicza się tylko do pojawienia się na czerwonym dywanie!

Dziennikarka potwierdziła na łamach jednego z wywiadów, że Marek Kujawa zmienił jej sposób postrzegania świata o 180 stopni. To przy nim zrozumiała, że najważniejsze u partnera jest komunikacja, ale również szczerość i partnerstwo.

Kinga Rusin Instagram

Prezenterka chętnie udziela się na takich portalach internetowych jak Instagram, na którym możemy podziwiać nie tylko jej dzieci, Igę i Polę, ale także samego bohatera naszego dzisiejszego tekstu.

Pod jednym ze wspólnych zdjęć, Rusin postanowiła napisać laurkę na temat partnera. Z niej dowiadujemy się, że od 2016 roku Kujawa bardzo angażował się w kosmetyczny projekt dziennikarki, a swoimi pomysłami i optymizmem dowiódł pracowitości! Czego zatem możemy życzyć parze? Kolejnych wielkich przedsięwzięć!

Kinga Rusin: partner gwiazdy jest bardzo przystojny, a my mamy na to dowody:

Kinga Rusin partner
Fig.: kingarusin/ Instagram

Kinga Rusin: partner dziennikarki jest nie tylko przystojny, ale również pracowity.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ewa Farna: Gewicht hat einen Stern wieder geändert. Der Sänger sieht gut aus

waga gwiazdy zadziwia. Jest malutka i lekka jak piórko

Tego sekretu nie zdradzi Ci żaden lekarz – Pozbędziesz się kataru w 25 sekund!