in

Nails to the prom. Będziecie zachwycone!


Paznokcie na studniówkę to obowiązkowy element dopełniający każdą kreację. Pięknie przyozdobione dłonie z pewnością zwrócą uwagę i sprawią, że każda dziewczyna będzie czuła się wyjątkowo. Jakie wzory i kolory paznokci są modne w tym studniówkowym sezonie? Jeśli nie macie pomysłu na ten okazjonalny manicure, spieszymy z pomocą!

Trendy w ozdabianiu i kolorach paznokci zmieniają się bardzo szybko. To, co było modne w zeszłym roku, w tym niekoniecznie zda egzamin. Dlatego właśnie warto być na bieżąco i odpowiednio przystroić paznokcie na studniówkę. Poznajcie najmodniejsze paznokcie na studniówkową imprezę!

Paznokcie na studniówkę – postaw na klasykę!

Krwista czerwień

Czerwone paznokcie to motyw, który nigdy nie wyjdzie z mody. Taki kolor świetnie komponuje się czarnymi, złotymi i srebrnymi akcentami. Usta podkreślone szminką o tym samym odcieniu również dodadzą zmysłowości i klasycznego looku.

Niekonwencjonalne odsłony tradycyjnego frencha

Pomalowane w stylu french paznokcie świetnie sprawdzą się w przypadku, gdy wybrana przez nas sukienka jest mocno przyozdobiona. Odpowiednio dobrany kształt płytki i naturalnie pomalowane paznokcie sprawią, że cała stylizacja będzie odpowiednio zrównoważona. Istnieje również nieograniczona możliwość modyfikowania klasycznego frencha. Brokat, naklejki, to tylko niektóre z łatwo dostępnych i niedrogich dodatków!

Kolor? Jak najbardziej!

Dla dziewczyn, które uwielbiają szaleństwa z barwami, mamy kilka bardzo oryginalnych i niesamowicie modnych odsłon paznokci na tę okazję.

Ombre nadal górą!

W tym sezonie efekt przenikających się kolorów wciąż znajduje się na podium. Modyfikacje barw i nieograniczona ilość zestawień to powód, dla którego wiele tegorocznych maturzystek chętnie korzysta z tej propozycji.

W ciemnej odsłonie

Tym z was, które swoje paznokcie na studniówkę chcą utrzymać w ciemnej tonacji, również mamy do zaproponowania kilka wariantów. Przecież nie tylko jasne i kolorowe paznokcie mogą się wyróżniać! W tym sezonie króluje czarna płytka, zestawiona z różnego koloru drobinkami. Ponadto wszystkie odcienie fioletu, począwszy od śliwki, a kończąc na lawendzie, również zachwycają i są odpowiednie na tę okazję.

Aby odpowiednio przygotować paznokcie na studniówkę, dobrze jest się wybrać do wykwalifikowanej manicurzystki. To ona zadba o profesjonalną pielęgnację i wykonanie.

Zobaczcie zdjęcia ciekawych propozycji paznokci na studniówkę:

Nails to the prom
instagram.com nails_lb

Czerwone paznokcie to motyw, który nigdy nie wychodzi z mody.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

małgorztaa Rozenek: wiek

How old is Omena Mensah? Age star is simply incredible

apple Mensah

Anja Rubik starts with a new program on sex education. It will bring together the biggest stars