in

Hunde ähnlich den Besitzer. Zdjęcia, das wird zu Tränen verlassen


Psy podobne do właścicieli – znacie kogoś, kto wygląda zupełnie jak jego ukochany pupil? Niektórzy uważają, że to zwierzaki z czasem zaczynają wyglądać jak ich opiekunowie. Inni wychodzą z zupełnie przeciwnego założenia. Jak jest naprawdę? Oto zdjęcia, das wird zu Tränen verlassen!

Gerrard Gethings jest znanym brytyjskim fotografem i wielkim miłośnikiem czworonogów. Pewnego dnia zauważył, że psiaki i ich właściciele mają ze sobą zaskakująco wiele wspólnego i nie chodziło o charakter! Z tej okazji postanowił podjąć się wyjątkowego projektu… Zdjęcia, które wykonał, uwieczniają psy podobne do właścicieli. Prace szybko zrobiły furorę na całym świecie – na czym polega ich fenomen? To zdumiewająca historia.

Czy psy podobne do właścicieli istnieją?

Do You Look Like Your Dog (ang. Czy wyglądasz jak twój pies) to nietypowy projekt fotograficzny. Gerrard Gethings znalazł dwadzieścia pięć osób, które są właścicielami czworonogów i są niezwykle podobne do swoich pupili.

Wśród bohaterów fotografii znalazły się osoby i zwierzaki w zróżnicowanym wieku. Nie zabrakło zarówno małej dziewczynki i jej szczeniaczka, jak i starszej pani z uroczym bichonem. Możemy bez trudu dostrzec, że podobieństwo dotyczy nie tylko fizyczności psiaków i właścicieli, lecz także spojrzenia i mimiki.

Gerrard Gethings uważa, że zwierzęta oswojone przez człowieka są równie fascynujące, co dziko żyjące stworzenia. Jest zafascynowany zachowaniami domowych pupili i są oni ulubionymi bohaterami jego fotografii.

– Niektóre rasy posiadają wyjątkowe cechy, np. afgańskie psy, pudle, mopsy, buldogi – cytuje artystę portal f7dobry.com.

Co ciekawe, 10 września ukaże się gra pamięciowa Do You Look Like Your Dog. Aby wygrać, uczestnicy będą musieli dopasować do siebie zdjęcia psów i ich właścicieli. Na razie nie wiadomo, czy Do You Look… ukaże się również w Polsce.

Fotograf regularnie publikuje nowe prace na swoim koncie na Instagramie @gezgethings oraz stronie internetowej gerrardgethings.com. Posiada charakterystyczny styl: jego fotografie są zawsze pełne intensywnych i cukierkowych kolorów, a bohaterowie przedstawieni z przymrużeniem oka i humorem. To właśnie oryginalność i pomysłowość artysty zapewniły mu tak wielkie uznanie fanów, którzy pomogli rozsławić Gethingsa na całym świecie.

Czy wasze czworonogi również są podobne do właścicieli?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fot. instagram.com @gezgethings

Czy psy podobne do właścicieli naprawdę istnieją?
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Arme kleine Körper als Modell”. Internet-Nutzer kritisiert Joanna Krupa

Wie Gewicht verloren Martyna Wojciechowska? Der Stern warf 10 kg!

Wie Gewicht verloren Martyna Wojciechowska? Der Stern warf 10 kg!