w

Roksana była jego partnerką przez wiele lat. Co się stało?


Quebonafide: Roksana przez wiele lat byłą jego dziewczyną. Raper często wspominał o niej w swoich utworach i nie szczędził pod jej adresem ciepłych słów. Od pewnego czasu można go spotkać u boku pięknej piosenkarki, Natalii Szroeder. Wielbiciele muzyka zastanawiają się jednak, co się stało z Roksaną. Czy utrzymują ze sobą kontakt?

Uwielbiany przez wielu miłośników rapu Quebonafide od kilku miesięcy spotyka się piękną i utalentowaną Natalia Szroeder. To właśnie w jej kierunku płyną wszystkie miłosne wersy, które możemy odnaleźć na ostatnim krążku rapera. Niegdyś Quebonafide związany był z niejaką Roksaną Roxy. Kim jest dziewczyna, do której śpiewał artysta w kawałku Candy? I jakie relacje ich dziś łączą?

Quebonafide i Roksana byli parą

Zagłębiając się w teksty Quebonafide, czyli Kuby Grabowskiego, możemy odnaleźć wiele odniesień do jego życia prywatnego. W swoich tekstach wielokrotnie śpiewał o miłości i bezpośrednio odnosił się w nich do byłej już dziś dziewczyny, Roksany.

W 2017 roku Roksana pojawiła się u boku Quebo w teledysku do piosenki Bogini i towarzyszyła mu przez wiele lat w najważniejszych wydarzeniach zawodowych.

Podobno raper miał skrzywdzić ukochaną i właśnie dlatego ich związek się rozpadł. Chociaż każdy, kto chociaż raz dokonał analizy utworu zdaje sobie sprawę z tego, że teksty piosenek nie zawsze w pełni odzwierciedlają rzeczywistość, często noszą znamiona prawdziwych historii.

Czy Quebonafide ma kontakt z Roksaną?

Dziewczyna wciąż jest związana zawodowo z Quebonafide i jak podaje Pudelek.pl, czuje się matką jego sukcesu:

Roksana uważa, że to ona stworzyła Quebonafide. Przypisuje sobie wszystkie zasługi, ponieważ jego wizerunek to realizacja jej pomysłów. To ona odpowiada za całą organizację w QueQuality. Chociaż się nie przyznaje, widać, że ma do niego żal – możemy przeczytać w portalu Pudelek.pl.

– Ta sytuacja nie jest na pewno zdrowa. Roksana nie zrezygnuje z QueQuality, bo to jej dziecko, ale widać, że nie do końca radzi sobie z sytuacją. Na ostatniej imprezie wytwórni pocałowała Quebo na przywitanie, a Natalii podała jedynie dłoń. Jej mina wyrażała więcej niż tysiąc słów – dodaje jeden z informatorów dla portalu Pudelek.pl.

Jak sądzicie, Natalia i Roksana mają ze sobą dobry kontakt?

Quebonafide: Roksana była jego miłością. Zobaczcie, jak wygląda:

quebonafide: roksana
insatgram.com @quebahombre

Quebonafide podbił polską scenę muzyczną kilka lat temu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Za każdą akcję należy mu się strzał w pysk! Tak to jest gdy j*bnięty kumpel wymyśli „śmieszny” żart

anna szczepaniak

Zaginięcie Madeleine McCann. Mamy zwiastun dokumentu