in

Russian bear kept in a cage next to the house


41-letni Rosjanin, Sergey Grigoriyev zamknął w klatce małego niedźwiadka, który zagubił się mamie.

Klatkę trzymał obok swojego domu. Uważał, że uratował niedźwiadka i dobrze go traktował.

Niedźwiadek był jeszcze bardzo mały, gdy został uwięziony. Jego niewola trwała 4 lata. Sergey nazwał go Vorchun i używał jako przynęty do szkolenia psów myśliwskich w ośrodku treningowym, który prowadził.

Pewnego dnia rodzina przyjechała w odwiedziny do Sergeya. Zauważyli otwartą klatkę i błąkającego się wokół domu niedźwiedzia. Kiedy ten dostrzegł ludzi ruszył w ich stronę, ale wtedy zaatakował go pies Sergeya. Ludzie zdołali ukryć się w samochodzie, odjechać i zgłosić zastaną sytuację.

„Dzwoniłem do niego, ale nie odbierał. Kiedy rodzina przyszła sprawdzić, co się dzieje, zauważyli niedźwiedzia chodzącego po posesji. Gdyby nie pies i oni skończyliby tragicznie.” – opowiada sąsiad Sergeya.

Gdy na miejscu zjawiła się policja, odnaleźli ślady krwi i fragmenty ciała Sergeya.

Podobno Vorchun już wcześniej próbował zaatakować Sergeya. Rodzina i przyjaciele przekonywali go, że powinien oddać niedźwiedzia, jednak on nie chciał się zgodzić.

„Mówiliśmy mu, że Vorchun jest agresywny i powinien go oddać. On nas nie słuchał i w końcu przypłacił za to życiem.”Dla Vorchuna również wszystko zakończyło się tragicznie

Policjanci widząc niedźwiedzia strzelili do niego z broni palnej i zabili.

„Klatka była otwarta, a później odnaleźliśmy agresywnego niedźwiedzia na wolności. Zastrzeliliśmy go przy użyciu broni palnej. W wyniku podjętych działań niedźwiedź nie stanowi już zagrożenia dla życia i zdrowia naszych obywateli. Na posesji odnaleźliśmy szczątki człowieka, które najprawdopodobniej należą do Sergeya Grigoriyeva.” – informuje rzecznik policji w wydanym oświadczeniu.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Barbara kurde age devil

young Pope 2 already this year! We have the first official photo

Click to see more ?? more!

Two years ago he won 528 million dollars in a lottery and promised a modest life. How alive today?