w

striptiz w jej wykonaniu wywołał ogromne poruszenie


Pola Raksa: striptiz w jej wykonaniu wywołał poruszenie! Znana z niezwykłej urody i uroku osobistego Raksa podbiła serca milionów Polaków. Wszyscy zaniemówili, gdy zobaczyli, jak aktorka się rozbiera. Jak do tego doszło?

Gwiazda ekranu od zawsze wyróżniała się nieziemską urodą. Jej blond włosy i wielkie, niebieskie oczy sprawiały, że mężczyźni tracili głowy, a kobiety zazdrościły jej uroku. Ta kojarząca się z niewinną urodą gwiazda bardzo zaskoczyła wszystkich, gdy pokazała się bez ubrania. Pola Raksa: striptiz w jej wykonaniu wywołał prawdziwe poruszenie!

Pola Raksa: striptiz z jej udziałem wywołał poruszenie

Polska aktorka słynąca z dziewczęcej, niewinnej urody zasłynęła przede wszystkim z roli dzielnej Marusi w Czterech pancernych. Gwiazda przez lata była kojarzona właśnie z tą postacią i musiała się naprawdę postarać, by udowodnić, że potrafi odnaleźć się także w innych rolach. W trakcie swojej kariery zagrała w bardzo wielu filmach i nie bała się podejmować trudnych zadań: grała między innymi w brutalnej scenie gwałtu, została także ukrzyżowana na ekranie.

Pola Raksa zagrała w ponad 20 filmach i trzech serialach, udowadniając tym samym, że potrafi wcielić się w różne role. Jej uroda nie pozwalała widzom oderwać się od ekranu, a towarzyszący jej talent aktorski tylko potęgował wrażenie wywarte na widzach. Wszyscy, którzy kojarzyli Raksę z niewinnością i dziewczęcością, byli więc w wielkim szoku, gdy zobaczyli striptiz w jej wykonaniu!

W jakim filmie Pola Raksa robi striptiz?

Kojarząca się widzom z niewinnością Pola Raksa, pokazując się bez ubrania, wywołała falę emocji! Aktorka podbiła serca Polaków jako młoda Marusia, nic więc dziwnego, że fani przyzwyczaili się do grzecznego i dziewczęcego wizerunku Raksy. Gwiazda wykonała sensualny taniec w filmie Przygoda z piosenką w reżyserii Stanisława Barei. Pola Raksa striptiz zaczyna na niewielkiej scenie w eleganckim lokalu, ubrana w długą, błękitną sukienkę i pasującą pelerynę. Już po chwili aktorka zaczyna ściągać z siebie elementy garderoby i zostaje jedynie w rajstopach i czarnym biustonoszu. Jednak striptiz nie odnosi pożądanego skutku: obiekt zainteresowań Raksy opuszcza lokal, strącając przy tym naczynia ze stolików kilku innych gości.

Tą rolą Raksa udowodniła, że nie jest już niewinną Marusią, a dorosłą, seksowną kobietą. Jednak aktorka nadal kojarzy się widzom przede wszystkim z niewinnością i dziewczęcą urodą. Nie zmienia to faktu, że striptiz w jej wykonaniu do dziś porusza fanów gwiazdy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pola raksa: striptiz
facebook.com/p.raksa.nieoficjalny.album

Pola Raksa zasłynęła z nieziemskiej urody, kiedy została przedstawiona widzom jako Marusia w serialu Czterej Pancerni.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ojczym finansuje ślub przybranej córki. Nagle ujawnia ona prawdę, która rozrywa mu serce!

Ojczym finansuje ślub przybranej córki. Nagle ujawnia ona prawdę, która rozrywa mu serce!

Gdzie mieszka Karolina Szostak? Gwiazda pokazała mieszkanie

Gdzie mieszka Karolina Szostak? Gwiazda pokazała mieszkanie