in

Susan Boyle wraca do talent show po 9 latach. Gdy odwraca się do widowni, jury przechodzą ciarki.


<span class ="tr_" id="tr_6" data-source="" data-orig="Susan Boyle wraca do talent show po">Susan Boyle wraca do talent show po</span> 9 latach. <span class ="tr_" id="tr_7" data-source="" data-orig="Gdy odwraca się do widowni">Gdy odwraca się do widowni</span>, <span class ="tr_" id="tr_8" data-source="" data-orig="jury przechodzą ciarki">jury przechodzą ciarki</span>.

Czy może być coś lepszego od występu kogoś, kto wygrał krajowy pokaz talentu? Nic nie zastąpi tej chwili, w której nie możemy uwierzyć w to, co robi druga osoba, podziwiamy jej dar i cieszymy się z jej zwycięstwa.


Być może pamiętasz Susan Boyle z „Mam talent” w Wielkiej Brytanii z 2009 roku, a nawet rozpoznajesz ją – była nerwową, skromną kobietą, która miała tylko wielkie marzenie. Teraz jest powszechnie znana i sprzedaje swoje płyty całemu światu.

Nic dziwnego, że Mel. B. bez wahania uderza w Golden Buzzer. Dziękujemy Susan Boyle, za to, że jest naprawdę fantastyczną artystką i prawdziwą inspiracją dla wielu ludzi, którzy tak jak ona walczą o swoje marzenia mimo przeciwności losu.

Zobacz jej niesamowity występ na poniższym filmie i jeśli wywołał uśmiech na twojej twarzy, podziel się tym artykułem i tym samym – swoją radością z tego występu!

Back to Top
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Barbara kurde Alter Teufel

Anna Lewandowska w ciąży?! Komentarz gwiazdy nie pozostawił wątpliwości

Barbara kurde Alter Teufel

junger Papst 2 bereits in diesem Jahr! Wir haben das erste offizielle Foto

Back to Top
Dodaj

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…