w

ŚWIDNIK: Policja szuka Grzegorza Włodarczyka. W domu znaleziono zwłoki jego żony


fot. Policja

Makabryczne odkrycie w domu jednorodzinnym na Lubelszczyźnie. W miejscowości Trawniki odnaleziono zwłoki 38-latki. Policja szuka męża kobiety.

W sobotę, 23 marca dyżurny świdnickiej Policji powiadomiony został o ujawnieniu zwłok 38-letniej mieszkanki gm. Trawniki w miejscu jej zamieszkania. Wstępne ustalenia i oględziny ciała wskazują, że do śmierci kobiety mogły przyczynić się osoby trzecie. Policjanci poszukują mogącego mieć związek z tą sprawą 35-letniego męża kobiety. Osoby, które posiadają wiedzę co do miejsca pobytu poszukiwanego proszone są pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji lub z dyżurnym KPP w Świdniku pod numerem (81) 749-42-10.

Tuż przed południem dyżurny świdnickiej Policji powiadomiony został o ujawnieniu zwłok 38-letniej mieszkanki gm. Trawniki w miejscu jej zamieszkania. Wstępne ustalenia i oględziny ciała wskazują, że do śmierci kobiety mogły przyczynić się osoby trzecie. Na miejscu do późnych godzin wieczornych pracowali policjanci pod nadzorem prokuratura.

Policjanci poszukują Grzegorza Włodarczyka mogącego mieć związek z tą sprawą męża kobiety, 35-letniego mieszkańca gm. Trawniki.

Rysopis: wzrost 184 cm, waga około 100 kg, krępa budowa ciała, włosy ciemne krótkie, lewe ucho ze śladem po przekłuciu, oczy piwne, na lewej łydce posiada tatuaż – rysunek „gitary ze skrzydłami”.

Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę co do miejsca pobytu poszukiwanego proszone są pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji lub z dyżurnym KPP w Świdniku pod numerem 81 749-42-10.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Dzisiaj od godzin porannych prowadzone są dalsze poszukiwania 35-latka. W działaniach wykorzystywany jest m.in. helikopter z Komendy Głównej Policji z kamerą termowizyjną.

KWP Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Imponujące wnętrza mieszkania Daniela M. Syn króla disco polo wystawia je na sprzedaż

LUBLIN: Rosjanin ukradł torebkę metodą „na przebite koło”. W środku było 15 tys. złotych

LUBLIN: Rosjanin ukradł torebkę metodą „na przebite koło”. W środku było 15 tys. złotych