in

the son of the star is the most adorable baby in show business. the dissolution


Małgorzata Kożuchowska: syn aktorki niewątpliwie jest jej oczkiem w głowie. Gwiazda pilnie strzeże prywatności zarówno swojej, jak i synka. Nie pojawia się z nim publicznie i nie publikuje jego zdjęć na mediach społecznościowych – a przynajmniej takich, na których widać twarz dziecka. Ostatnio jednak zaczyna pokazywać odrobinę więcej! Dlatego śmiało można stwierdzić, że synek aktorki jest uroczym chłopcem. Sami zobaczcie, rozpłyniecie się z nadmiaru słodkości.

Aktorka z pewnością jest świetną matką, miała w końcu wiele okazji do zagrania rodzica na ekranie, a jej rola Natalii w serialu rodzinka.pl, podbiła serca Polaków. Gwiazda dobrze pilnuje swojej prywatności i rzadko mamy okazję, by zobaczyć 4-letniego syna aktorki. Kożuchowska po raz pierwszy pokazała się z synkiem publicznie, gdy odbierała od prezydenta Andrzeja Dudy odznaczenie za zasługi dla polskiej kultury. Oprócz tego coraz częściej publikuje zdjęcia z maluchem na Instagramie. Małgorzata Kożuchowska: syn aktorki jest naprawdę uroczy, tylko spójrzcie.

Małgorzata Kożuchowska: syn aktorki jest jej oczkiem w głowie!

Aktorka jest osobą bardzo prywatną, nie znaczy to jednak, że nie wiemy nic o jej życiu osobistym. W 2008 roku wzięła ślub z Bartłomiejem Wróblewskim, dziennikarzem. Aktorka mało mówi o swoim mężu, a kiedy już o nim wspomina, zawsze wychwala go jako fantastycznego partnera. Kożuchowska otwarcie mówi też o problemach z zajściem w ciążę i metodzie, która pozwoliła jej w końcu urodzić synka. W 2014 roku dzięki naprotechnologii, aktorce udało się zajść w upragnioną ciążę i urodzić pięknego, zdrowego syna.

Jan Franciszek Wróblewski przyszedł na świat w październiku 2014 roku. Co ciekawe imiona zostały mu nadane po papieżu Janie Pawle II i Franciszku. Odkąd Kożuchowskiej urodził się syn, aktorka nie publikowała jego wizerunku w social mediach. Niedawno jednak gwiazda zaczęła pokazywać odrobinę więcej swojego życia prywatnego i na jej instagramie możemy podziwiać zdjęcia zrobione podczas spędzania czasu z rodziną.

Małgorzata Kożuchowska: syn aktorki z pewnością jest bardzo szczęśliwym dzieckiem. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia publikowane przez gwiazdę. 47-latka pokazuje, że nawet zajęta pracą potrafi znaleźć czas dla ukochanego synka. Publikuje zdjęcia ze spacerów z synem, a niedawno pokazała, jak wyglądały czwarte urodziny Jasia, których motywem przewodnim była straż pożarna!

ZOBACZ ZDJĘCIA KOŻUCHOWSKIEJ Z SYNKIEM:

małgorzata kożuchowska syn
instagram.com/malgorzatakozuchowska

Kożuchowska dzieli się uroczymi zdjęciami z synkiem na instagramie.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Why cats are afraid of cucumbers?

Why cats are afraid of cucumbers? Controversial videos shared cat owners

Uncle asked Oli, if the boy puts his hands in panties. It was only the beginning